Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Luizjana: Niewidoma kobieta dzwoni na policję w sprawie jej zaginionego męża, którego znaleziono zastrzelonego w łóżku

Luizjana: Niewidoma kobieta dzwoni na policję w sprawie jej zaginionego męża, którego znaleziono zastrzelonego w łóżku

Policja została wezwana do zgłoszenia zaginięcia osób, ale znalazła mężczyznę martwego w łóżku (zdjęcie: biuro szeryfa parafii Natchitoches)

Mężczyzna zaginiony przez niewidomą żonę zostaje znaleziony martwy w swoim łóżku w pozornym morderstwie.

William Robert Bob Lange, Jr., 76 lat, nie kontaktował się od ponad jednego dnia, więc policja odwiedziła jego dom w Natchitoch w Luizjanie w środę, zgodnie z oświadczeniem biura burmistrza.

Podczas wywiadu z żoną, która opisała jego zniknięcie jako „niezwykłe”, posłowie zauważyli, że wszystkie jego samochody były zaparkowane na terenie posesji.

Zauważyli też wybite okno i poprosili o pozwolenie na wejście do domu.

Wewnątrz odkryli Lange – byłego kandydata do Senatu USA – cierpiącego na liczne rany postrzałowe.

Został uznany za zmarłego na miejscu, a policja traktuje jego śmierć jako podejrzenie morderstwa, chociaż do tej pory nie dokonano żadnych aresztowań.

Nie jest jasne, dlaczego żona pana Langa, która ma słaby wzrok, przez ponad 24 godziny nie słyszała strzelaniny ani ciała jej męża.

Przeprowadzono sekcję zwłok, a śledczy spędzili czwartek, spotykając się z rodziną i przyjaciółmi oraz szukając nagrań wideo z monitoringu w okolicy.

„Nasi śledczy pracują niestrudzenie, próbując zatrzymać osoby lub osoby zamieszane w morderstwo pana Langa” – poinformowało biuro szeryfa. „Nasze współczucie kierujemy do rodziny Langów”.

Posty w mediach społecznościowych pokazały, że Lang kandydował do Senatu jako niezależny gubernator w 2010 roku, a także prowadził nieudaną kampanię, aby zostać gubernatorem Luizjany w 2011 roku.

Od tego czasu w swojej literaturze kampanijnej określa się jako weteran marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych oraz dowódca/zastępca kapitana ochotniczej straży pożarnej przez 20 lat.

Opisał ówczesną administrację Obamy jako „nieco na lewo od chaosu” i powiedział, że obawia się, że kraj jest „na skraju katastrofy finansowej i przejścia z republiki konstytucyjnej do socjalistyczno-komunistycznej formy rządu”.

Skontaktuj się z naszym zespołem informacyjnym, wysyłając e-mail na adres [email protected].

Więcej historii takich jak ta, Sprawdź naszą stronę z wiadomościami.

READ  Zatwierdzenie pakietu pomocowego dla Ukrainy nabiera tempa po kluczowym głosowaniu w Senacie USA | Wiadomość o wojnie rosyjsko-ukraińskiej