Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Louis Peter Cosimatis, Polska, Ohio Pogrzeb

Louis Peter Cosimatis, Polska, Ohio Pogrzeb

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Louis Peter Cosimadis z Polski, 86 lat, zmarł w niedzielę po południu, 5 czerwca 2022 r., w szpitalu St. Elizabeth Portman, w otoczeniu rodziny, pastora i przyjaciół.

Louis urodził się 10 września 1935 roku w Caitherze w Grecji jako syn Piotra i Marii Cosimatis.

Louis jest absolwentem Youngstown State University, magistra Westminster College oraz doktoratu. Z Uniwersytetu Stanowego Kent.

Uczył się od pięćdziesięciu lat. Był wykładowcą w systemie Hubbard Public School, a także wykładał na Youngstown State University i Ben State University. Jego książka American Influence on Greece, 1917-1929 została opublikowana w 1988 roku.

Louis pełnił funkcję dyrektora projektu Ohio Cultural Coalition i był członkiem zarządu Greckiego Kościoła Prawosławnego św. Mikołaja. Lubi skrzypce. Przez wiele lat grał w zespole Youngstown i udzielał lekcji gry na skrzypcach.

Louis pozostawił kochającą żonę Antonette, syna Mikołaja i kilku członków rodziny w Grecji. Jego syn Piotr zmarł.

Rodzina chciałaby podziękować personelowi medycznemu szpitala St. Elizabeth Portman, a zwłaszcza 4 pielęgniarkom z Północy, za opiekę, jaką ostatecznie otrzymała. Dziękują jego przyjaciołom i sąsiadom za wytrwałą opiekę i wsparcie, jakiego okazali w czasie jego choroby.

Czwartek, 9 czerwca 2022 11:00 – 12:00, ul. Nabożeństwa rozpoczną się w południe w greckim kościele prawosławnym im. Mikołaja, 220 N. Walnut St., Youngstown, OH 44503.

Zamiast kwiatów można składać datki na greckokatolicką cerkiew św. Mikołaja w imię Ludwika.

Przekazano ustalenia Rodzinny Dom Pogrzebowy Lane, kaplica Austintown.

Aby wysłać kwiaty do rodziny Louis, proszę Odwiedź naszą kwiaciarnię.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany we wtorek, 7 czerwca, mniej więcej o następujących godzinach: 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV.

READ  Republikańscy twardogłowi atakują podróż Bidena na Ukrainę i do Polski – NA ŻYWO | Polityka amerykańska