Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

LOT unowocześnił wnętrze swoich Boeingów 787 Dreamliner

LOT unowocześnił wnętrze swoich Boeingów 787 Dreamliner

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły poważną modernizację kabin samolotów Boeing 787-8 Dreamliner. Modernizacja obejmie nowy projekt kabiny, wymianę foteli we wszystkich klasach, instalację nowego systemu rozrywki pokładowej oraz wprowadzenie łączności z Internetem.

We współpracy z takimi markami jak RECARO Aircraft Seating, Safran Passenger Innovations, Viasat i Tangerine, nowe wnętrza będą miały polski akcent, a fotele klasy ekonomicznej LOT-u zostaną wyprodukowane w Polsce.

Projekt kabiny inspirowany jest polskim krajobrazem i zawiera elementy w kolorze głębokiego błękitu i miedzi, łącząc nowoczesność z polską gościnnością. Za projekt kabiny odpowiada brytyjska agencja projektowa Tangerine. Nowe fotele lotnicze RECARO zostaną zamontowane w Klasie Biznes LOT, Klasie Ekonomicznej LOT Premium i Klasie Ekonomicznej LOT, zwiększając komfort i prywatność pasażerów.

Lot Dreamliner w klasie biznes

W klasie biznes układ siedzeń zostanie zmieniony na 1-2-1, co zapewni wszystkim pasażerom dostęp do korytarzy i indywidualnym drzwiom, co zapewni większą prywatność. Klasa ekonomiczna premium LOT-u zapewni więcej miejsca i ulepszony kształt siedzeń, ułatwiający dostęp do korytarzy. W klasie ekonomicznej LOT-u będzie więcej miejsca na nogi i zaawansowane poduszki siedzeń.

Lot Dreamliner w klasie ekonomicznej premium

Pasażerowie wszystkich klas będą mieli do dyspozycji nową generację pokładowych systemów rozrywki z ekranami 4K, wyposażonymi w łączność Bluetooth dla słuchawek i nowoczesne porty ładowania USB-C. Fotele LOT-u Premium Economy i Business Class będą wyposażone w uniwersalne gniazdka elektryczne, z czego te ostatnie będą miały możliwość bezprzewodowego ładowania z poziomu konsoli. Safran Passenger Innovations dostarczy system rozrywki, a Viasat zapewni łącze internetowe.

Lot Dreamliner w klasie ekonomicznej

Modernizacja obejmie początkowo flotę Boeingów 787-8 Dreamliner, w których pasażerowie będą mogli cieszyć się nowoczesnymi kabinami do 2026 roku. Celem Polskich Linii Lotniczych LOT jest zapewnienie pasażerom nowych, lepszych wrażeń z podróży, od wejścia na pokład po komfort i rozrywkę na pokładzie.