Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lista utworów, data wydania, wszystko, co musisz wiedzieć

Lista utworów, data wydania, wszystko, co musisz wiedzieć

Shania Twain Ona wyda swój nowy album, Queen of Me, 3 lutego 2023 roku. The Queen of Me będzie jej kanadyjski Szósty album studyjny piosenkarki i autorki tekstów, 30 lat po wydaniu jej pierwszego albumu studyjnego.

Twain ogłosiła datę premiery swojego nowego albumu za pośrednictwem Republic Nashville. Jej wcześniej wydane single”budząc się śniąc„I”Nie tylko dziewczynaBędzie też częścią nadchodzącego albumu.

Przeczytaj także: Najlepsze piosenki 2022 roku według Associated Press: „Bad Habit”, „Unholy” i „Cuff It”

Twain zajrzała na swoje konta w mediach społecznościowych i napisała: „Jestem niesamowicie podekscytowana, mogąc ogłosić „Queen of Me” – nowy album i nową trasę koncertową”. Wyjaśniając swój nowy album, Twain napisała: „Obecnie czuję się bardzo dobrze we własnej skórze – i myślę, że ten album odzwierciedla to muzycznie”. Dodała również: „Życie jest krótkie i chcę być kolorowa, nieskruszona i silna. Chcę nieść jasne przesłanie, zwłaszcza jako kobieta, aby zawsze pamiętać o mojej sile i mam nadzieję, że piosenki będą dla ciebie przypomnieniem, tak jak silny jak ty!”

Jej nowe przedsięwzięcie zadebiutuje również w jej nowym partnerze w wytwórni, oficjalnym debiucie Republic Nashville. Po albumie Queen of Me Twaina rozpocznie się wielka międzynarodowa trasa koncertowa, która rozpocznie się 28 kwietnia 2023 roku w Spokane Arena w Spokane w stanie Waszyngton i potrwa do 26 września. W Queen of me Tour wezmą również udział takie osobistości jak Kelsea Ballerini, Lindsay Elle, Robyn Ottolini, Breyland, Helly Waiters, Priscilla Block, Mickey Guyton.

Przeczytaj także: Terry Hall, wokalista The Specials, zmarł w wieku 63 lat

Oprócz zapowiedzi nowego albumu i trasy koncertowej Twaina, podzieliła się także swoją nową piosenką „Last Day of Summer” z projektu. Jej najnowszy album studyjny Now ukazał się w 2017 roku.

READ  Polska może znaleźć się na czerwonej liście w Londynie. Wielka Brytania niedługo zmieni zasady wjazdu do kraju

Shania jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki country i sprzedała ponad 100 milionów płyt. Znana jest również jako Królowa Country Popu.

Przeczytaj także: Recenzja muzyki: Ab-Soul odnajduje cel po bólu u Herberta

pięciokrotnie Grammy Fani wielokrotnie nagradzanej Shani są bardzo podekscytowani jej nadchodzącym wydawnictwem, albumem Queen of Me i mega trasą koncertową.