Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

LeGrand współpracuje z Microsoftem, aby stworzyć nową hybrydową przestrzeń konferencyjną

LeGrand współpracuje z Microsoftem, aby stworzyć nową hybrydową przestrzeń konferencyjną

West Hartford w Connecticut., 26 września 2023 r /PRNewswire/ — Legrand®światowy lider w dziedzinie okablowania elektrycznego, zarządzania kablami, rozwiązań audiowizualnych i oświetleniowych, ogłasza wraz z firmą Microsoft nowe rozwiązania mające na celu utworzenie nowej hybrydowej przestrzeni konferencyjnej z Signature Microsoft Teams Rooms, w której znajdują się produkty firm Legrand, North i Ameryka środkowa. Firma Microsoft stała się integralną częścią sposobu, w jaki współpracujemy i uczymy się. Legrand poprawia życie, przekształcając przestrzenie, w których ludzie żyją i pracują, dzięki innowacyjnym produktom i rozwiązaniom, które oszczędzają energię, światło i dane oraz zarządzają nimi. Tworzenie najwyższej jakości wrażeń w pokoju za pomocą kompletnej platformy konferencyjnej jest tym, o co chodzi w Signature Teams Rooms.

Pokoje Signature Teams Rooms zostały zaprojektowane jako wciągające, wciągające przestrzenie spotkań i ulepszone doświadczenia hybrydowe, które można łatwo wdrożyć na dużą skalę na całym świecie. Aby wdrożyć tę wizję, czy to w przypadku nowych konstrukcji, czy modernizacji, Microsoft musiał opracować nowy sprzęt i standardy. Obejmowało to zmiany w układzie pomieszczeń, meblach, sprzęcie audiowizualnym i zespołach. Firma Microsoft przyjrzała się technologiom, które mogą sprawić, że zdalni pracownicy poczują się bardziej zaangażowani w spotkania, a osoby obecne w pomieszczeniu poczują się lepiej połączone z osobami dołączającymi zdalnie. Legrand okazał się cennym partnerem ze względu na szeroką gamę infrastruktury pojazdów autonomicznych, kontroli budynków, infrastruktury elektrycznej, oświetlenia i rozwiązań audio.

Do dwóch nowych powierzchni ekspozycyjnych firma Legrand dostarczyła kluczowe komponenty, które pomogły uprościć typowe procesy zamawiania, dostawy i integracji firmy Microsoft. Obejmują one:

  • Produktywność, rozwiązania AV firm Middle Atlantic i Chief, w tym stoły Forum Arc, dzięki którym wszyscy w pomieszczeniu są fizycznie zwróceni twarzą w stronę kamery, stojak Forum Collaboration Suite, który jest wystarczająco wytrzymały, aby utrzymać wyświetlacz Jupiter Pana 105, oraz wózek Chief’s Voyager Cart umożliwiający połączenie z firmą Microsoft Surface Hub do dowolnego punktu w pomieszczeniu, aby zapewnić lepszą współpracę.
  • LeGrand oferuje różnorodne rozwiązania w zakresie zasilania mebli, które zapewniają wygodny, konfigurowalny dostęp do zasilania i ładowania – w tym jednostki montowane bezpośrednio na biurkach, tabletach i meblach tapicerowanych wraz z 8-calowym wpuszczanym Poke-Thru z serii Evolution zapewniającym zasilanie i dostęp audio/usługi wideo znajdują się poniżej poziomu podłogi.
  • Architektoniczne akustyczne panele ścienne Focal Point zapewniają lepszą akustykę pomieszczenia zarówno użytkownikom zdalnym, jak i stacjonarnym, tworząc jednocześnie spójną, nowoczesną estetykę dzięki stojakowi wystawowemu Forum.

Produkty Legrand elegancko się ze sobą łączą, zapewniając atrakcyjność tych przestrzeni i ich projekt, a także zapewniając szybkość wdrażania i skalowalność wymaganą przez firmę Microsoft.

„Współpraca z Legrand sprawia, że ​​Microsoft jest partnerem oferującym szeroką gamę rozwiązań produktowych, które spełniają różnorodne wymagania dotyczące infrastruktury AV i infrastruktury budowlanej, od wiodących marek AV po infrastrukturę elektryczną, dane, oświetlenie i akustykę. Oprócz wiodących produktów na rynku Legrand zapewnia naprawdę globalną skalę, aby wspierać obiekty Microsoft na całym świecie, umożliwiając globalną specyfikację pomieszczeń i dostępność produktów wszędzie tam, gdzie działa Microsoft. To partnerstwo i globalny zasięg mają taką samą wartość dla klientów Microsoft, którzy w podobny sposób pracują nad definiowaniem i wdrażaniem Microsoft Teams Rooms na dużą skalę na całym świecie ,” powiedział Johna Selldorfaprezes i dyrektor generalny LeGrand, North W Ameryka środkowa.

„W epoce po pandemii hybrydowe miejsca pracy są przyszłością i w każdym biurze musimy brać pod uwagę doświadczenia osobiste i zdalne. Współpracując z Teams, możemy połączyć technologię i pakiet produktów, aby zaprojektować przyszłość konferencji, „- powiedział Selldorf. Zaangażowany w tworzenie wyjątkowych wrażeń audiowizualnych dla pracowników, zarówno osobiście, jak i zdalnie. „

„Legrand to doskonały partner firmy Microsoft do współpracy, biorąc pod uwagę szeroki zakres rozwiązań, jakie oferuje w zakresie całego wdrożenia pomieszczenia. Projektując te konkretne pokoje Signature Teams, firma Microsoft Digital współpracowała z zespołem Legrand w ramach praktycznego projektu prowadzonego przez użytkownika końcowego proces tworzenia dla nich doskonałych wrażeń” – powiedział Sama Albertagłówny menedżer produktu, The Hive, Microsoft Digital.

O Legrand i Legrand i o północy i Ameryka środkowa
Legrand to globalna firma specjalizująca się w infrastrukturze elektrycznej i cyfrowej dla budynków. Jej kompleksowa oferta rozwiązań dla rynków komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych sprawia, że ​​jest punktem odniesienia dla klientów na całym świecie. Grupa wykorzystuje trendy technologiczne i społeczne mające trwały wpływ na budynki w celu poprawy życia poprzez przekształcanie przestrzeni, w których ludzie żyją, pracują i spotykają się towarzysko, za pomocą prostej, innowacyjnej i zrównoważonej infrastruktury elektrycznej i cyfrowej oraz połączonych rozwiązań. Opierając się na podejściu angażującym wszystkie zespoły i interesariuszy, Legrand realizuje swoją strategię rentownego i odpowiedzialnego wzrostu napędzanego przejęciami i innowacjami, przy stałym napływie nowych ofert – w tym produktów o zwiększonej wartości użytkowej (najszybciej rozwijające się sektory: centra danych, oferty połączone i programy efektywności energetycznej). Legrand odnotował sprzedaż na poziomie 8,0 miliardów euro w 2022 roku. Spółka jest notowana na giełdzie Euronext Paris i jest częścią indeksów CAC 40 i CAC 40 ESG. (kod ISIN FR0010307819). https://www.legrand.us/

źródło Legrand

READ  Najwyższy priorytet dla terminowych dostaw w Agencji Rozwoju Kosmicznego> Departament Obrony USA> Wiadomości Departamentu Obrony