Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

LA Rams zwalniają przestrzeń o wartości 3 mln USD, gdy zbliża się termin transakcji NFL

Cóż, z pewnością nie rozmawialiśmy o ograniczeniu limitu pensji LA Rams od dłuższego czasu, prawda? Jest to szczególnie intrygujące, ponieważ zespół wykorzystał wczesną część każdego sezonu NFL, aby rozciągnąć ważnych graczy, zanim będą mogli machać palcami, aby zobaczyć, jak ciepły lub zimny jest basen na rynku NFL Free Agent.

Rams, na przykład, rozszerzył się na Galena Ramseya, Coopera Cope’a i Roberta Woodsa tym razem około rok temu.

Jak dotąd, od oficjalnego rozpoczęcia sezonu 2021 NFL inauguracyjnym meczem u siebie z Chicago Bears, LA Rams zrestrukturyzowali tylko jeden kontrakt. Ta restrukturyzacja uwolniła limit wynagrodzeń w wysokości nieco ponad 2 milionów dolarów, co było możliwe dzięki ciasnemu zakończeniu, Tylerowi Higby.

Ten ruch nastąpił po tym, jak Rams zastąpił New England Patriots następcą Sonny’ego Michela i umożliwił im podpisanie dodatkowych graczy w miarę zbliżania się sezonu.

Teraz barany ponownie rozpoczęły restrukturyzację. Tym razem podobno posunięcie to pozwala zaoszczędzić nieco ponad 3 miliony dolarów na limitach wynagrodzeń. Przy tej okazji Barany skorzystały z kontraktu Roba Hafensteina z ofensywnego prawego ataku.

Jaka jest powierzchnia dachu do produkcji taranów? Według Spotrac.comThe Rams przekazali 3,84 miliona dolarów na premię restrukturyzacyjną, a następnie stworzyli umowy odwołalne w latach 2023-25. Wszystko to jest tak naprawdę tylko wymyślnym sposobem na powiedzenie, że barany znów kopią puszkę na drodze.

READ  Sprzedawca pamiątek do latających diamentów i selfie na stacji kosmicznej [Sponsored]

Chociaż jest to prawdopodobnie tylko standardowy środek, który pozwala Ramom na pewną elastyczność w zakresie podpisywania dodatkowych graczy w razie potrzeby, czas jest nieco intrygujący, ponieważ termin transakcji NFL 2 listopada zbliża się wielkimi krokami. Czas może wskazywać, że plan Rameza będzie aktywny w terminie transakcji.

Oczywiście 3 miliony dolarów nie są tak naprawdę wydawaniem ogromnych ilości pieniędzy biznesowych. Ale barany mogą wykonać jedną lub dwie restrukturyzacje. A wraz ze zbliżającym się terminem handlu wszystko jest możliwe. Za kilka tygodni The Rams otrzymają powrót DB Dariousa Williamsa i OLB Justina Hollinsa. Zespół może więc szukać pomocy w ataku.

Może powrót lub drugi wąski koniec? Na pewno warto go obejrzeć.