KSTAR ma przyjemność ogłosić otwarcie nowego biura w Krakowie. Oficjalne otwarcie nowej lokalizacji odbyło się 24 października 2023 r., po czym przygotowano biuro i radosne świętowanie przez wszystkich obecnych na 30-leciu firmy. Uroczyste otwarcie w końcu zakończyło się perfekcyjnie po klasycznej produkcji grupy i stanowiło kolejny znaczący kamień milowy w trwającej globalnej ekspansji firmy w sektorze energii odnawialnej.

Zlokalizowane na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego biuro w Polsce dysponuje przestronnym środowiskiem biurowym, salonem wystawowym wyposażonym w najnowsze inteligentne rozwiązania energetyczne KSTAR, w tym kompleksowe rozwiązania jednofazowe i trójfazowe, trójfazowe falowniki stringowe dla gospodarstw domowych i nie tylko. . Dobrze wyposażone biuro z pełnym wyposażeniem zapewnia członkom zespołu pełną obsługę lokalnych klientów w sposób szybki i skuteczny, ułatwiający komunikację i szkolenia techniczne. Pracownicy mogą rozszerzyć wsparcie sprzedaży na cały region Europy Środkowo-Wschodniej.

Prezes Zarządu KSTAR New Energy p. Baishan Liu wraz z prezesami wiodących firm z branży energetyki odnawialnej w Polsce wyraził podczas ceremonii otwarcia swoje oczekiwania. „Jestem zachwycony możliwością bycia świadkiem tej wyjątkowej chwili w gronie naszych szanownych gości. Zbliżanie się do naszych klientów i budowanie silnych relacji w dłuższej perspektywie. Utworzenie polskiego biura otwiera nowy sposób obsługi naszych klientów i poprawy doświadczenia użytkowników.

Przez lata KSTAR zbudował stabilną bazę klientów na rynku europejskim dzięki ciągłym innowacjom w dziedzinie energii i wysokiej jakości obsłudze klienta. Utworzenie polskiego biura to kolejny krok w pozycjonowaniu KSTAR w regionach globalnych, wzmacniający jego obecność na rynku lokalnym. Oferując pełną gamę rozwiązań w zakresie fotowoltaiki i magazynowania energii, firma jest dobrze przygotowana na przyszłe możliwości i tworzenie dodatkowych możliwości wykorzystania energii, popartych głębokim doświadczeniem.

„Jako wiodąca firma w branży energoelektroniki i nowej energii, KSTAR angażuje się w tworzenie najlepszych rozwiązań dla energetyki i nie tylko, nie zatrzymując się przed żadnymi wyzwaniami. Dzięki wieloletniemu zaufaniu naszych klientów nasza firma może zapewnić ciągły rozwój na całym świecie. Dzięki utworzeniu polskiego biura nasza filozofia usług jest lepiej realizowana w regionach Europy Środkowo-Wschodniej i jaśniejsza. Wierzymy, że teraz nadszedł czas, aby przyjąć bardziej ekologiczną przyszłość” – kontynuował Pan Baishan Liu.

READ  One of Europe's biggest cryptocurrency exchange platforms WhiteBIT and the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine signed a memorandum of understanding and cooperation