Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kruki ogłaszają 18-osobową niezajętą ​​klasę juniorów

Kruki ogłaszają 18-osobową niezajętą ​​klasę juniorów

FB/DT Levi Bell, Teksas

Bell w zeszłym sezonie był przede wszystkim defensywnym wślizgiem, ale widział też snapy u linebackera. Widział przedstawicieli zarówno w ataku, jak i obronie, podobnie jak obrońca Pro Bowl Pat Rickard na początku swojej kariery.

DT Tree Butts, Kolorado-Pueblo

Botts został wybrany w ósmej rundzie (62. w sumie) Draftu USFL 2023 przez Philadelphia Stars przed podpisaniem kontraktu z Ravens. W 2022 roku średnio 1,5 wślizgu za przegraną na mecz jako wślizg na stojąco.

DT Kaieem Ceasar z Uniwersytetu Ohio

Caeser prosperował jako passer w 2022 roku, osiągając rekordowe w karierze 5,5 worka i zdobył dwa stopnie magisterskie od czasu ukończenia stopnia współpracownika w 2020 roku.

WR Dontay Demus Jr. , Maryland

Dema o długości 6 stóp i 4 cali błyszczały na University of Maryland, łapiąc 128 chwytów i 14 przyłożeń w karierze. Honoruje swojego zmarłego ojca, dodając „syn”. z tyłu jego koszulki podczas pobytu w Maryland.

J. Tequim Doss, południowa Mississippi

Doss wyróżniał się spośród JUCO w East Central Community College, zanim przeniósł się do południowego Mississippi. Zawodnik Doss o wzroście 6 stóp i 5, 365 funtów grał zarówno w ataku, jak i obronie.

QB Nolan Henderson, Delaware

Henderson pochodzi z Delaware i dorastał, wzorując się na byłym rozgrywającym Ravens, Joe Flacco, który również uczęszczał do Delaware. Henderson zajmuje drugie miejsce na liście wszechczasów Delaware z 55 podaniami na przyłożenie.

J. Jake Guidon, Connecticut

Guidone rozpoczął karierę w college’u w Dartmouth, gdzie grał w dwóch zespołach mistrzowskich Ivy League. Guidone o długości 6 stóp i 3, 299 funtów rozegrał wszystkie 13 meczów dla Connecticut w 2022 roku jako transfer absolwentów.

Ważny właściciel, Lafayette

Hamm pochodzi z Baltimore i był wyróżniającym się członkiem City College High School. Był dwukrotnym Obrońcą Roku Patriot League i zakończył karierę w Lafayette z 32.

Kipper był przede wszystkim prawym wślizgiem, ale grał także na straży i był graczem wszechczasów z 45 prostymi gwiazdami. Był elitarnym zapaśnikiem w liceum, zdobywając dwa tytuły państwowe.

CB Jeremy Lucian, Vanderbilt

Lucien jest mierzącym 6 stóp i 2 centymetrów obrońcą, który w 2022 roku zdobył 47 bramek w karierze. Karierę w college’u zakończył w Vanderbilt po przeniesieniu się z Connecticut, gdzie uzyskał dyplom z inżynierii mechanicznej.

J Tashaun Manning, Kentucky

U Manninga zdiagnozowano białaczkę w szkole średniej, ale po ośmiu miesiącach chemioterapii uznano go za wolnego od raka. Zaczął 14 meczów z Auburn, zanim przeniósł się do Kentucky na swój ostatni sezon.

CB Corey Mayfield Jr., Teksas-San Antonio

Mayfield, głównie zewnętrzny obrońca, miał trzy przechwyty i miał 37 najlepszych w karierze wślizgów w 2022 roku. Jego ojcem jest Corey Sr. Był byłym defensywnym liniowym NFL z 49ers, Buccaneers i Jaguars.

RB Keaton Mitchell, Karolina Wschodnia

Mitchell przebiegł w zeszłym sezonie 1452 jardy, średnio 7,2 jarda na prowadzenie. Jest synem byłego ochroniarza Ravens, Anthony’ego Mitchella, który grał w pierwszej drużynie, która wygrała Super Bowl.

Ryan, który ma 6 stóp i 3 wzrostu, zanotował 26 połowów na 440 jardów i trzy przyłożenia w 2022 roku. Spędził także jeden sezon w Temple i trzy sezony w Zachodniej Wirginii.

OLB Kelle Sanders, Alabama – Birmingham

Sanders w zeszłym sezonie wykonał 36 wślizgów i trzy worki. Pojawił się w trzecim sezonie serialu Netflix „Last Chance U”, z udziałem trenera futbolu Independence Community College, Jasona Browna.

T Travis Vukolek, Nebraska

Vokolek to senior o wzroście 6 stóp i 7, 260 funtów, który złapał 40 podań na 458 jardów i trzy przyłożenia podczas swoich trzech lat w Nebrasce, gdzie celował również jako blokujący.

Briana Walkera z Shepherd University

Pochodzący z Bethesdy Wright w zeszłym sezonie przebiegł 99 jardów i był głównym biegaczem Monmouth w sytuacjach na krótkim dystansie. Jego dziadek, Commodore Owens, był graczem NFL w Waszyngtonie.