Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kim jest Janos? Poznaj uczestnika Bake Off 2022 i jego osobistego asystenta

Faworyt Bake Off, Janusz, dotarł do półfinału 2022, a polska PA zmierzy się z jurorami z branży cukierniczej w dzisiejszym odcinku.

Chociaż w tym roku Świetny brytyjski chleb Widziano niesamowite wypieki, aw tym roku trwa zacięta rywalizacja, w której Syabira pokonuje Star Baker trzy razy z rzędu, Janusz zdobywa tytuł dwa razy, a Sandro serwuje ulubione desery sędziów.

Zmierzą się także z czarnym koniem w konkursie, Abdulem, który być może nie zdobył jeszcze nagrody Star Baker, ale był konsekwentny przez całą serię.

Rozmawiając z Magazyn Radio Times Przed dzisiejszym półfinałem Janusz ujawnił, że postawił się na gorącym uczynku, gdy tylko usłyszał, że będzie w programie.

„Było tak wiele dni, kiedy piekłem od rana do wieczora, próbując uzyskać właściwe smaki”, powiedział – i wydawało się, że to się opłaciło, ponieważ 34-latek dodał, że jego rekord wszechczasów w konkursie tak daleko stawała się gwiazdą Baker na Cake Week.

„Szczerze spodziewałem się, że najpierw wrócę do domu, ponieważ zobaczyłem, co zaplanowali inni piekarze”.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Januszu, który dołącza do Great British Bake Off 2022 تشكيلة Collection.

Kim jest Janos?

Kanał 4

wiek: 34

Z: Wschodnie Sussex

zawód: Osobisty asystent dyrektora szkoły

Mieszkający obecnie w East Sussex 34-letni Janusz dorastał w Polsce i zainspirowała go matka do pieczenia w soboty – to tradycja, którą kontynuuje odkąd wyprowadził się z domu, by iść na studia.

Janusz, osobisty asystent dyrektora szkoły, 10 lat temu przeprowadził się do Wielkiej Brytanii i obecnie mieszka na południowo-wschodnim wybrzeżu ze swoim przyjacielem Simonem i psem kiełbasianym Nigelem. Oprócz pieczenia, Janusz jest wielkim fanem kultury internetowej, kolekcjonowania rekwizytów filmowych i oglądania chmur, wcześniej kupił koledze pomnik Wyścigi drag w Wielkiej BrytaniiRuPaul.

READ  Siedlisko, historia miesiąca jazzu

Janusz opisuje swój styl pieczenia jako „kreskowy, kolorowy i kampowy”, przy czym 34-latek często pracuje nad wytwarzaniem polskich składników w brytyjskich podstawowych produktach, a jego ulubione smaki to piernik i czekolada.

Co Janusz powiedział o zapisaniu się do Bake Off?

„Bycie w GBBO było czymś, o czym nigdy nie sądziłem, że będę w stanie osiągnąć. To była moja trzecia próba i to właściwie mój chłopak zgłaszał się do mnie co roku bez mojej wiedzy!” Janusz mówił o postępach w programie.

Bardziej jak to

„Proces przesłuchania był tak zabawny, że z każdym rokiem stawałem się coraz bardziej zdeterminowany, aby udowodnić sobie, że dam radę. Kiedy otrzymałem telefon, aby potwierdzić moje miejsce w tym roku, byłem przekonany, że zostałem oszukany! Chwila w moje dotychczasowe życie i byłem z siebie bardzo dumny… ale… Potem zagłuszyłem rzeczywistość tego, co nadchodziło i zabrałem się do pracy!”

Kiedy zaczyna się The Great British Bake Off 2022?

The Great British Bake Off powraca we wtorek 13 września o godzinie 20:00 na kanale 4, a odcinki można oglądać na kanale Catch Up on All 4.

Prue Leith i Paul Hollywood powrócą, aby ocenić zupełnie nową serię tegorocznych zawodników w odcinkach emitowanych co tydzień w każdy wtorek.

Poznaj innych uczestników 13 sezonu GBBO:

READ  Wywiad z polskim Loganem na Wybrzeżu Mosquito

Great British Bake Off powraca na Channel 4 i All 4 w każdy wtorek o 20:00. Szukasz czegoś innego do obejrzenia? Zweryfikować Program telewizyjny lub Przewodnik przepływuLub odwiedź nasze centrum po więcej zabawa Biuletyn Informacyjny.

Najnowsze wydanie Radia Times już w sprzedaży – Zapisz się teraz Dostarczyć każdy numer do twoich drzwi. Więcej o największych gwiazdach telewizji, posłuchaj Zobacz radio Times z podcastu Sofa.