Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prue Leith z Bake Off przerywa milczenie o gwałtownej reakcji kota na utonięcie

Prue Leith z Bake Off przerywa milczenie o gwałtownej reakcji kota na utonięcie

Wielkie brytyjskie wypieki Potem pojawiły się spoilery półfinałowe.

Świetny brytyjski odbiór Pro Leith Przerwała milczenie po tym, jak została skrytykowana za komentarz dotyczący utonięcia kociąt.

Sędzia programu Channel 4 spotkała się z gwałtownymi reakcjami ze względu na fragmenty jej wspomnień, Od razu spróbuję wszystkiegoPrzypomniała sobie wspomnienie, w którym matka zmusiła ją do utopienia grupy nowonarodzonych kociąt.

Zawodowiec Opisała ten moment jako „szokujący”, ale fani byli zdenerwowani, gdy scenariusz został wydany, co doprowadziło do kilku skarg i wezwań do zastąpienia jej w serialu.

Kanał 4

Związane z: Świetny brytyjski chlebTydzień cukierniczy spędzony na rozmowach piekarzy pokazujących „najlepszy czas” ich życia w liście wyjściowym

W rozmowie z Ludziesędzia powiedział, że stała się „wrogiem publicznym nr 1”, wyjaśniając, jak wpłynęła na nią krytyka.

„Nie czytają historii i żywią się sobą nawzajem. Ktoś mówi: 'O mój Boże! Ta kobieta topi koty!’ A ona powiedziała: 'Stamtąd to się tylko nasiliło’”. „Nie mogę znieść myśli, że ludzie na Twitterze naprawdę myślą, że chcę zagłuszyć moje kocięta.

„To było okropne, ponieważ ludzie mówili takie rzeczy jak:„ Nigdy tego nie obejrzę Cofnij wielokrotnie.’ Mam na myśli, co to ma wspólnego z Cofnij? Cofnij To najfajniejszy, najbardziej wszechstronny i najbardziej przyjazny program na świecie. Nie zabraliby mnie, gdyby myśleli, że jestem przytłoczonym kotem”.

Paul Hollywood, Noel Fielding, Matt Lucas, Pro Leith, The Great British Bake Off

Kanał 4

Związane z: Wielkie brytyjskie wypieki Gwiazda Janusz Domagala przezabawnie odpowiedział na „Spring Roll-Gate”

To nie pierwsze kontrowersje, jakie stoją przed pokazem w tym roku, z 4 października Epizod meksykański spotkał się z krytyką Za „stary” i „stereotypowy” obraz kultury kraju.

We wtorek (8 listopada), A Tegoroczni finaliści serii Zostało ujawnione, z ciaberaA niewolnik A Sandro Od półfinałów na koszt janosh.

Po swojej eliminacji zamieścił Serdeczny list pożegnalny Za program i jego fani mówią Cofnij Było to „najlepsze doświadczenie w jego życiu”, podczas gdy miał nadzieję, że jego fani będą cieszyć się „polskim smakiem” w namiocie.

READ  Cameo Ribbon of the Academy Awards była miejscem, w którym odbyła się tegoroczna ceremonia wręczenia nagród

Wielkie brytyjskie wypieki Jest nadawany na kanale 4 w Wielkiej Brytanii. W Stanach Zjednoczonych jest znany jako Wielki brytyjski pokaz chlebai przesyłanie strumieniowe w serwisie Netflix. Piec: dodatkowy kawałekprowadzonej przez Toma Allena i Joe Branda, i nadawane w piątki o 20:00 na kanale 4.