Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kerbal Space 2 został ponownie opóźniony

Program śledzenia Kerbal 2 firmy Spacefaring – który napotykał na powtarzające się opóźnienia od czasu premiery w 2019 r. – został ponownie opóźniony i oczekuje się, że pojawi się „na początku 2023 roku” na PC, a konsola zostanie wydana jeszcze w tym samym roku.

Po raz pierwszy potwierdzono, że Kerbal Space 2 jest opracowywany podczas Gamescom 2019, kiedy to ogłoszono bardzo optymistyczną datę premiery w 2020 roku. Wydawca Private Division później zmienił to na „Rok fiskalny 2021” – gdzieś między kwietniem 2020 r. a marcem 2021 r. – a następnie przesunął go z powrotem na jesień 2021 r.

To jednak nie koniec opóźnień; Pod koniec 2020 roku twórca gier Intercept Games ujawnił, że podjął decyzję o ponownym opóźnieniu premiery, tym razem do niejasnego punktu w 2022 roku, powołując się na „ogromne techniczne i twórcze wyzwanie” związane z opracowaniem kontynuacji. A teraz wersja Kerbal Space Program 2 ponownie się zmieniła.

Ogłaszamy czwarte opóźnienie, w którym wersja na PC zostanie przeniesiona na „początek 2023 roku” – a wersje na Xbox i PlayStation osiągną nieokreślony punkt później w tym samym roku – dyrektor kreatywny Kerbal Space 2, Nate Simpson książki„Tworzymy grę o ogromnej złożoności technologicznej i poświęcamy ten dodatkowy czas, aby upewnić się, że osiągamy jakość i poziom dopracowania, na jaki zasługuje. Skupiamy się na upewnieniu się, że KSP2 działa dobrze na różnych urządzeniach, ma oszałamiająca grafika i bogata w treść”.

Kerbal Space Program 2 — zwiastun kinowy na Gamescom.

Simpson kontynuował: „Zbudowaliśmy niesamowity zespół w Intercept Games – zespół, który obejmuje, jak wcześniej wspomniano, kluczowych członków zespołu programistów odpowiedzialnego za oryginalną Kerbal Space. Mamy idealne połączenie programistów z doświadczeniem, pasją i umiejętnościami do realizacji pełny potencjał tej ambitnej gry.”

Kerbal Space 2 okazał się kontrowersyjny ze względu na coś więcej niż tylko śliską datę premiery, oczywiście; Wydawca Private Division anulował umowę z nieistniejącym już oryginalnym deweloperem Kerbal Space Program 2 Star Theory Games, aby przenieść pracę do specjalnie utworzonego wewnętrznego studia — stworzonego przez kłusownictwo zespołu Star Theory.

READ  Najlepszy i najtańszy sposób na zwiększenie wartości i przestrzeni w Twoim domu