Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kamera Sony ZV-1F do vlogowania wprowadzona dla twórców treści

Kamera Sony ZV-1F do vlogowania wprowadzona dla twórców treści

odświeżać

Czy Sony ZV-1F wystarczy, by ulepszyć smartfon? To oficjalna linia dyrektora ds. marketingu produktów w Sony

Yann Salmon Legagneur jest dyrektorem ds. marketingu produktów i obrazowania cyfrowego w Sony Europe. Powiedział: „Zaprojektowaliśmy kieszonkową kamerę Sony ZV-1F do vlogowania, aby była w centrum uwagi twórców. Ponieważ publiczność napędza popyt na wysokiej jakości treści, twórcy potrzebują kompleksowego rozwiązania kamery, które zapewnia najwyższa jakość z kreatywnymi opcjami, łatwość obsługi i stworzona do bezprzewodowego udostępniania treści.

Jesteśmy również dumni z tego, że wprowadzamy w Sony ZV-1F funkcje przyjazne dla środowiska, ponieważ zrównoważony rozwój pozostaje głównym celem Sony”.

(Źródło zdjęcia: Sony)

Sony-ZV-1F: pierwsza najlepsza kamera do vlogowania firmy Sony

Sony- ZV-1F

(Źródło zdjęcia: Sony)

Sony- ZV-1F

(Źródło zdjęcia: Sony)

Sony- ZV-1F

(Źródło zdjęcia: Sony)

Sony- ZV-1F

(Źródło zdjęcia: Sony)

Do tej pory funkcje, które widzieliśmy, obejmują lepsze odtwarzanie dotykowe, Hyperlapse, Slow Motion, zdalne fotografowanie za pomocą sparowanego smartfona i możliwość podświetlania scen.

Sony Europe właśnie rozpoczęło premierę: nadchodzi nowy aparat…

I co ciekawe (no dobra, może nie) to ta sama muzyka, którą mieliśmy na premierę GoPro. Czy może to być podobny typ przyczepy, który zobaczymy?

Premiera vloga Sony

(Źródło zdjęcia: Sony)

Myślą, że to koniec… To już koniec!

Tak to wygląda!

vlogi od Sony

(Źródło zdjęcia: Sony)

Tekst w strumieniu na żywo w YouTube został zmieniony na „Twoja pierwsza kamera w vlogu”, co oznacza, że ​​zobaczymy kamerę vlogera dla początkujących!

Co chcemy zobaczyć z nowej kamery vlogowej Sony

soczewki
Czy obiektyw stałoogniskowy 20 mm to naprawdę właściwy wybór dla vlogerów? Jest wystarczająco szeroki dla selfie i obejmuje wiele podstaw, ale wydaje się zbyt ograniczony dla twórców – i oczywiście, jeśli to 20 mm bez uwzględnienia współczynnika crop, to w rzeczywistości patrzymy na odpowiednik 30 mm – co jest w porządku za długi dla tworzenia vlogów na długość ramienia.

READ  Ogromna liczba serwerów jest uruchamiana online dla następnej dużej gry wideo

ekran dotykowy
Jakie inne zmiany prawdopodobnie zobaczymy? Cóż, duży interfejs dla nas byłby znaczącym interfejsem dotykowym na ekranie dotykowym. Wszystko jest dobrze i dobrze, aby dać vlogerom ekran typu flip-up, aby mogli sami strzelać, ale jego przydatność w obecnych kamerach ZV jest zmniejszona przez fakt, że nie można w nich zmienić żadnych ustawień (zamiast tego trzeba na ślepo grzebać wokół przycisków z tyłu aparatu).

IBIS
Chcielibyśmy również zobaczyć stabilizację obrazu w ciele, zamiast polegać na stabilizacji elektronicznej, która wymusza dodatkowe przycinanie obrazu. Niezależnie od tego, czy jest to uwzględnione, czy nie, nie będziemy musieli długo czekać, aby się dowiedzieć! Oglądaj jutro naszą transmisję na żywo.

Co mówią plotki Sony?

według Plotki o Sony Alpha (Otwiera się w nowej karcie)Nowy aparat Sony zostanie nazwany Sony ZV-1F. Wyciekły specyfikacje obejmują: Wspomniany już obiektyw 20 mm f/2 plus ładowanie USB-C, wideo 4K 24p, 1080p 60p i „nowe ikony na ekranie dotykowym”.

A co z cenami? będziemy, thenowakamera.com (Otwiera się w nowej karcie) Sugeruje się, że będzie on wyceniony niżej niż Sony ZV1, który jest już i tak przystępnym aparatem. Według plotek, kręcone będą tylko pliki jpg (bez plików RAW), skierowane do początkujących vlogerów.