Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Joshua Buatsi musi pokonać Pawła Stępnia, aby utrzymać swoje marzenia o tytule mistrza świata: „Wszystko jest na szali!” | Wiadomości bokserskie

Joshua Boatsy idzie łeb w łeb z sobotnim przeciwnikiem Paulem Stepienem na końcowej konferencji prasowej; Zmierzy się również z Lauren Price w Sky Sports na żywo z Billem Kirsty Buffington o jej pierwszy w historii tytuł brytyjskich kobiet. Ben Whitaker powraca przeciwko ognistemu Szkotowi Grantowi „The Game” Jordanowi


21:18, Wielka Brytania, czwartek 04 maja 2023 r

Joshua Boatsie po raz pierwszy stanął twarzą w twarz ze swoim kolejnym przeciwnikiem Paulem Stepienem na niedawnej konferencji prasowej w Birmingham.

Boatsy jest zdeterminowany, by podbić świat, a polski Stepin szuka niespodzianki, która mogłaby zająć miejsce Londynu w czołówce rankingu WBA i postawić siebie w walce o mistrzostwo.

Buasti i Stepien, dwaj niepokonani bokserzy, w sobotniej walce postawili na szali swoje plany na przyszłość.

Joshua Boatsy przyznaje, że jeśli chce walczyć o tytuły mistrza świata, musi w sobotę pokonać Paula Stepiena.

Dla Stępnia to także szansa, by zasłużyć na swoje imię.

„Poatsy to bardzo dobry zawodnik. Oglądałem i studiowałem jego walki i cieszę się, że mogę wejść z nim na ring w sobotnią noc i sprawdzić swoje umiejętności” – powiedział.

„To szczyt mojej kariery. Jestem więcej niż szczęśliwy, że jestem w głównym turnieju”.

Boatsy był pełen szacunku na konferencji prasowej, ale nie byłby mniej złośliwy w sobotnią noc.

„Kiedy dzwoni dzwonek, brzmi to inaczej i wszystko jest na linii, wszystko jest na linii” – powiedział.

Boatsy czuje, że ciąży na nim presja i niezwykła krytyka podczas przygotowań do tej walki, ale ostrzega: „To wszystko tworzy atmosferę i intensywność, której chcę.

O Stępieniu powiedział: „To dobry bokser, jak jego kraj, za co muszę podziękować”. „Jestem pewien, że będzie mocna i twarda.

„Jestem tutaj, aby wygrać. Nie ma innego języka. Nie ma innego procesu myślowego. Nie ma innej myśli”.

READ  Niklas Rast 1938-2023 | Wiadomości, sport, praca

„Celem jest wygrać i dobrze wyglądać, robiąc to”.

Zwycięstwo postawiłoby Boatsy’ego na najlepszej pozycji do zdobycia tytułu mistrza świata.


zdjęcie:
Lauren Price i Kirsty Buffington zmierzą się przed historyczną walką o tytuł mistrza Wielkiej Brytanii (Zdjęcia: Lawrence Lustig/Boxer)

Powiedział: „Chcemy pas”. „Celem jest zdobycie czegoś namacalnego, w postaci tytułu mistrza świata”.

Porażka po prostu nie wchodzi w grę.

Bill zawiera również historyczne wydarzenie, w którym Lauren Price i Kirsty Buffington walczą o swoje pierwsze w historii brytyjskie mistrzostwa kobiet.

Price jest zawodowym sportowcem, który zdobył dla Walii pierwszy złoty medal olimpijski w boksie w 2021 roku. Ale jest na wczesnym etapie swojej kariery zawodowej, a sama Buffington jest doświadczoną wojowniczką i byłą mistrzynią Europy.

Ben Whitaker i Jordan Grant wymienili słowa na konferencji prasowej przed walką w sobotę wieczorem

„To też ładnie wyglądający pasek. Wspaniale jest dodać trochę więcej historii do mojego imienia” – powiedział Price. „Wierzę w siebie i wygram.

„Wiem, że gra, jest twarda, walczy z presją, myślę, że jestem na najwyższym poziomie.

„Ucz się dalej, ruszaj się i wspinaj po drabinie.”

Jednak Buffington dopilnuje, aby walka nie była kulminacją dla Price, która do tej pory stoczyła tylko trzy profesjonalne walki w swojej karierze.

„Walczy ze mną od 10 rund” – powiedział Buffington. „Jestem tutaj, aby wygrać i to wszystko. Przyjdź 6 maja (sobota), to ja, przyniosę do domu ten brytyjski tytuł”.

Kolega Price’a z igrzysk w Tokio, srebrny medalista olimpijski Ben Whitaker, powraca do akcji przeciwko Jordanowi „The Game” Grantowi.

Grant odrzucił komentarze Whitakera i przyznał, że między nimi jest „igła”.

„Będzie dobrze, gdy go uderzę” – powiedział Szkot. „Nie wziąłbym tego, gdybym nie był pewny siebie.

Kontynuował: „Jeśli jesteś olimpijczykiem i zdobyłeś medale, to jesteś w świecie boksu. Nie mam złudzeń”. „To góra, na którą musimy się wspiąć”.

Ale dodał: „Będę słodszy, kiedy go uderzę. To zmieni moje życie”.

„Jestem gotowy na wojnę, chodźmy”.

Ben Whitaker i Jordan Grant kontynuowali wymianę zdań podczas konfrontacji przed walką w sobotnią noc

Ale Whitaker jest pewien, że mając za sobą kontuzje, jest na dobrej drodze do kolejnego zwycięstwa.

Powiedział: „Pojawił się chirurg”. „Nazywają to Flashem, ponieważ nie mogą tego zrobić. W sobotę zobaczycie więcej Flasha, więcej koncertów i dlaczego jestem wyjątkowy.

„To się nazywa gra. Dobra robota. Gram na playstation. W sobotę to złomuję”.

Lokalni faceci, Kaisee Benjamin i Tyler Denny, cieszą się meczami, które rozpoczną transmisję telewizyjną na żywo Akcja Sky Sports I widok nieba Od godziny 19:00 w sobotę.

Benjamin walczy z Seanem McCombem, majsterkowiczem z Belfastu, podczas gdy Denny walczy z Macaulaya McGowana, który reprezentuje Denny’ego w dobrej formie.

„Przed własną publicznością nie mogę się doczekać, aby dać dominujący występ… Nie mogę się doczekać wejścia i wygrania i robienia interesów, a także dobrego wyglądu podczas robienia tego.

„To dobra walka, on jest wojownikiem, ja jestem wojownikiem i będziesz grał naprawdę dobrze. Nie widzę, żeby to była świetna walka.

„To będą fajerwerki”.

Oglądaj Lauren Price kontra Kirstie Bavington od 19:00 w sobotę na żywo Akcja Sky Sports Lub widok nieba