Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Joshua Boatsie patrzy na Paula Stepiena w napiętej konfrontacji podczas ważenia |  Ben Whitaker: Spójrz mi w oczy, żadnych gier |  Wiadomości bokserskie

Joshua Boatsie patrzy na Paula Stepiena w napiętej konfrontacji podczas ważenia | Ben Whitaker: Spójrz mi w oczy, żadnych gier | Wiadomości bokserskie

Joshua Boatsy i Paul Stepien walczą łeb w łeb w dywizji półśredniej; Lauren Price i Kirsty Buffington błyszczą w pierwszej w historii Wielkiej Brytanii walce o tytuł kobiet, a wschodząca gwiazda Ben Whitaker chwali jego powrót do akcji; Oglądaj Birmingham Saturday Night Live na Sky Sports


15:04, Wielka Brytania, piątek 05 maja 2023 r

Joshua Buatsi walczył łeb w łeb z Pawłem Stępniem w napiętym pojedynku w wadze półśredniej, zanim para spotkała się w Saturday Night Fight, na żywo w Sky Sports.

Lauren Price i Kirsty Buffington ważyły ​​się w pierwszej w historii Wielkiej Brytanii walce o tytuł kobiet, podczas gdy wschodząca gwiazda Ben Whitaker podniósł szalę w Birmingham, zanim wrócił do akcji, zanim czołowi biegacze Boatsey i Stepien zaangażowali się w intensywne starcie przed walką.

Pole Stepin wyglądał groźnie, gdy patrzył kamienną twarzą na swojego brytyjskiego przeciwnika. Zbliżyli się, a dwaj mężczyźni nie byli gotowi się wycofać.

„Jestem dobrze przygotowany, jestem bardzo pewny siebie i bardzo się cieszę, że jestem tutaj na tak dużym pokazie i nie mogę się doczekać” – ostrzegł Stępień, podkreślając, że był tutaj, aby wygrać.

Joshua Boatsy przemawia po tym, jak Paul Stepien się waży

„To nie ma znaczenia [how I win]chcę ci tylko pokazać dobry boks”.

Obaj zrobili wagę, Stepien przy 12 funtach i 7 funtach, a Buatsi o funt lżejszy. Londyńczyk był spokojny, ale rozkoszował się szansą, by w końcu wrócić do walki.

„Mamy 10 rund, żeby to załatwić, chodźmy!” oznajmił Poatsy.

„Jestem podekscytowany. Ciężka praca została wykonana” – kontynuował. „Nie mogę się doczekać.

Tymczasem Whitaker — srebrny medalista olimpijski i czołowy zawodnik wagi lekkiej — uśmiechał się, wchodząc na scenę.


zdjęcie:
Whitaker dociąża konfrontację z ognistym przeciwnikiem

Sprawdził wagę 12 funtów, 6 funtów, 5 uncji i stał się poważny, gdy tylko spotkał swojego 12-funtowego przeciwnika „The Game” Jordana.

READ  Indrik Kessler: Estonia zmierza w ślepą uliczkę | opinia

Żałobnik był spięty, a Whitaker nie chciał być rozdzielony.

Whitaker tęskni za powrotem do pracy. Opisując swój stan umysłu, powiedział: „Już jestem przemieniony. Widać w moich oczach, żadnych gier.

„Jutro czas działać” – dodał. „Jutro zobaczysz, dlaczego jestem inny”.

Przed trzecią zawodową walką Bena Whitakera walczył łeb w łeb z przeciwnikiem Jordanem Grantem po tym, jak obaj zawodnicy ważyli się przed ich starciem w Birmingham.

The Scotsman’s Grant obraził się na niektóre komentarze Whitakera przed walką. Powiedział: „Chcę tylko tam wejść i walczyć”.

„Czas już iść”.

Pierwszy w historii brytyjski mistrz zawodowców zostanie ukoronowany podczas sobotniego pokazu, a odsłonięcie nowego brytyjskiego pasa mistrzowskiego wisi na włosku.

Wagi półśredniej Price i Bavington będą walczyć o historyczne mistrzostwo na rachunku w tę sobotę i obaj sprawdzą wagę, Price na 10lbs 6lbs 5oz i Buffington na 10lbs 6lbs.


zdjęcie:
Whitaker patrzy na Granta

„Jestem naprawdę podekscytowany” – powiedział Price. „To zaszczyt dodać więcej historii do mojego nazwiska i naprawdę nie mogę się doczekać jutra.

„Znam Kirsty. Sama jest niesamowitą bokserką”.

Ale dodała: „Jestem więcej niż pewna siebie. Wierzę w siebie i myślę, że jestem na najwyższym poziomie”.

„Naprawdę nie mogę się doczekać dobrego, czystego występu”.

„Mam po prostu szczęście, że tu jestem i strzelam do boksu o pas” – powiedział Buffington.

„Historia w tworzeniu” | Pierwszy w historii brytyjski pas mistrzowski kobiet został odsłonięty przed meczem Price’a i Buffingtona

Macaulay McGowan (11 funtów i 5 uncji), który przegrał ostatni mecz w Paryżu, zmierzy się z Tylerem Dennym (11 funtów i 5 uncji) w Birmingham, rodzinnym mieście tego ostatniego.

„Słuchaj, nie jestem tutaj, aby spekulować. Zamierzam wygrać, ale wiesz, co trenuję, aby to zrobić, nie ma to sensu” – powiedział McGowan.

„To jest jak [Erling] Haaland powiedział: „W sobotę będę strzelał gole”. Oczywiście wiemy, że będziesz strzelać gole, a my płacimy za ich oglądanie, więc wiesz, co się dzieje.

READ  Harriet Ray Fabradides 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

Nieco utalentowany Sean McComb (9. miejsce 13 funtów 5 uncji) i Kaisee Benjamin (10) rozpoczną telewizyjną część rachunku.

„Nie mogę się doczekać dobrego występu przed wszystkimi fanami w moim rodzinnym mieście” – powiedział Benjamin. „Mam nadzieję, że przyjdzie walczyć, oczywiście będzie miał ekscytującą walkę dla fanów”.

Były brytyjski mistrz Shakan Peters (12 funtów 11 uncji) ma nadzieję wrócić do rywalizacji z Joelem McIntyre (12 funtów 5 uncji).

Wieżyczki o wysokości 6 stóp i 6 cali górowały nad McIntyre’em naprzeciw nich. Ale McIntyre wyglądał na wystarczająco rozbawionego, gdy patrzył na niego z góry.

„Nie jest tajemnicą, nie jestem zbyt inteligentnym bokserem. Jestem z przodu i chcę walczyć, szukam nokautu” – powiedział McIntyre.

Ale Peters odpowiedział: „Wiem, że jestem dobrym bokserem, jestem dobrym bokserem, mogę walczyć, mogę zrobić wszystko. Myślę, że mój najlepszy występ w nocy pobije jego”.

Corey Gibbs (9 funtów 11 funtów) zaciekle walczył o swoją porażkę z Jimmym „The Fist” I (9 funtów 10 funtów 5 uncji) w zeszłym roku. Chce wyrównać wynik w rewanżu w ten weekend.

Lauren Price chce dodać więcej historii do swojego nazwiska, gdy zmierzy się z Kirstie Bavington w inauguracyjnych mistrzostwach Anglii w wadze lekkiej.

„Zdecydowanie odniosę zwycięstwo i zrobię to w świetnym stylu” – powiedział Gibbs.

Ale najpierw ostrzegł: „Po prostu powtórz. Jestem tutaj, aby podwoić się w pewny sposób.” [In their previous fight] Widziałem, co mogę zrobić z 10-dniowym wyprzedzeniem, tym razem 4 tygodnie. Osiem tygodni temu też walczyłem, jestem świeży i gotowy.

„Jestem tu, by zostać. Odbyłem praktykę w małych pokazach halowych, aw sobotnią noc zobaczysz, dlaczego powinienem tu być”.

Niepokonany kandydat Danny Quartermaine (9 funtów 5 uncji) będzie sędziował Meksykanin Cristian Lopez Flores (9 funtów 8 funtów 5 uncji)

„Największa walka w mojej dotychczasowej karierze” – powiedział Quartermaine dla The Popular. „Przywożę ze sobą wielki tłum z Leamington Spa. Jestem tutaj, aby przywrócić Leamington na bokserską mapę”.

READ  Droga Anglii do finału Mistrzostw Świata 2022 w Katarze | wiadomości piłkarskie

Oglądaj Joshua Buatsi vs Paweł Stępień od 19:00 w sobotę na żywo Akcja Sky Sports Lub widok nieba