Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Istnieje historia, jeśli chodzi o pożywienie duszy.

Chociaż większość ludzi zna Tię Mowry jako aktorkę z popularnego sitcomu z lat 90. „Sister Sister”, ona również zabrała swoje talenty do kuchni.

Morey miał kanał na YouTube, Tia Morey Szybka naprawa Od prawie czterech lat dzieli się wszystkim, od szybkich cotygodniowych kolacji po porady dotyczące urody i codzienne filmy.

We wrześniu wydała swoją książkę kucharską „Quick Fix Kitchen”, która „powstała z inspirowania ludzi, aby nie czuli się przytłoczeni przebywaniem w kuchni i poczuciem, że trzeba być profesjonalnym kucharzem”, aby przygotować pyszny posiłek.

Doganiając AOL, zajęła się ich partnerstwem z LACTAID, ich ulubionymi przepisami i tradycjami świątecznymi.

„Kiedy jesteś mamą, a wielu ludzi tak robi, żonglują wieloma rzeczami. Chciałem mieć pewność, że przepisy są szybkie, funkcjonalne, łatwe, smaczne i przyjazne dzieciom”.

Jednym z przepisów, którego autorka książek kucharskich dla dzieci, Cree i Cairo, nie ma dość, jest owsianka Elmo na noc, którą przygotowuje z LACTAID.

Morrow, która gra w nadchodzącym filmie Lifetime, „Cud w Motor City” z Smokey Robinsonem, powiedziała AOL, że dla niej święta są „nostalgiczne” i „magiczne”.

„Boże Narodzenie i Święto Dziękczynienia były wielkimi wydarzeniami w moim domu dorastając. Jedną z rzeczy, które uwielbiam w świętach, jest przekazywanie tych tradycji mojej rodzinie” – powiedziała.

W Święto Dziękczynienia jednym z dań, które Morey z pewnością przygotuje, będzie kapusta warzywna, zaznaczając, że jest to „przystawka, której nie mogę przegapić podczas wakacji”.

„To przepis przekazywany z pokolenia na pokolenie” – powiedziała. „Moja babcia nauczyła przepisu moją babcię, a babcia nauczyła go moją mamę, a moja mama dała mi przepis”.

„Jeśli chodzi o pożywienie dla duszy, istnieje historia. Więc kapusta jest zdecydowanie, moim zdaniem, częścią menu pożywienia dla duszy”.