World

Hollywoodzki aktor Steven Seagal dołącza do partii prokremlowskiej | Stephen Seagal

Hollywoodzki aktor Steven Seagal, wieloletni wielbiciel prezydenta Rosji Prezydent Rosji Władimir PutinW niedzielę partia zapowiedziała, że ​​wstąpiła do partii prokremlowskiej.

Seagal otrzymał kartę członkowską do tytułowego sojuszu Tylko Rosja – patrioci – za prawdę Pokazał klip wideo wydany przez imprezę w sobotę. Powstał na początku tego roku, gdy połączyły się trzy lewicowe partie, z których wszystkie poparły Putina.

Seagal, obywatel Rosji od 2016 roku, zaproponował represje wobec firm, które szkodzą środowisku.

„Bez możliwości aresztowania ludzi, kiedy nakładamy na nich grzywny, prawdopodobnie zarobią więcej pieniędzy na produkcji rzeczy, które zanieczyszczają środowisko” – powiedział w swoim powitalnym przemówieniu.

Partia kontroluje frakcję w izbie niższej rosyjskiego parlamentu i planuje wziąć udział w wyborach parlamentarnych we wrześniu.

Seagal, urodzony w Ameryce artysta sztuk walki, jest najbardziej znany z produkcji i występów w filmach akcji, podczas gdy Putin, który nadał mu obywatelstwo, jest fanem sztuk walki.

Segal zrobił zdjęcia z jednym z przywódców partii, rosyjskim pisarzem Zacharem Prilibinem, który dołączył do armii prorosyjskich separatystów we wschodniej Ukrainie i przyznał, że dowodził jednostką bojową w konflikcie, w którym zginęło 14 000 ludzi w ciągu siedmiu lat.

W 2018 roku Rosja zleciła firmie Seagal poprawę stosunków międzyludzkich ze Stanami Zjednoczonymi w czasie, gdy stosunki między oboma krajami pogarszają się.

Seagal odwiedził Wenezuelę jako rosyjski aktor na początku maja i wręczył prezydentowi Wenezueli Nicolasowi Maduro miecz samuraja.

READ  Powodzie w Chinach żyją: ludzie uwięzieni w metrze, gdy liczba ofiar śmiertelnych wzrasta do co najmniej 25

About the author

Halsey Pearson

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment