Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gwiazda polityki kosmicznej Mary Lyn Detmar dołącza do Axiom Space jako wiceprezes wykonawczy ds. Rządowych

HoustonI 26 kwietnia 2021 r / PRNewswire / – Axiom Space ujawnił w poniedziałek, że założyciel Alliance for Deep Space Exploration i były prezes / CEO dr. Mary Lynn Dietmar, Znany ze swojej wpływowej roli w krajowej polityce dotyczącej eksploracji kosmosu przez człowieka i rozwoju przestrzeni komercyjnej, dołączył HoustonLider Infrastruktury Kosmicznej ze stanowiska Wiceprezesa Wykonawczego ds. Rządowych.

W Axiom, który obecnie buduje pierwsze na świecie komercyjne miejsce docelowe na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO), które zastąpi Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS), będzie kierować celami polityki korporacyjnej i strategicznym rzecznikiem władz lokalnych, stanowych i federalnych.

„Jestem podekscytowany dołączeniem do zespołu ekspertów, którzy moim zdaniem podejmą kolejne kroki niezbędne do zapewnienia stałej obecności Ameryki na niskiej orbicie okołoziemskiej” – powiedział Dietmar. „Axiom jest liderem w rozwoju infrastruktury kosmicznej nowej generacji, która ma zaspokoić potrzeby przemysłu, nauki i rządu. Możliwości, jakie zapewni globalnej bazie użytkowników, są nieograniczone”.

Jako zespół doradców o ugruntowanej pozycji w branży kosmicznej, jest członkiem grupy doradczej użytkowników National Space Council, Rady Badań Kosmicznych Narodowych Akademii Nauk, Inżynierii i Medycyny oraz doradcy ds. Komercyjnego transportu kosmicznego Federalnej Administracji Lotniczej. Komitet (COMSTAC). Dzięki pracy w Coalition for Deep Space Exploration i jej własnej grupie doradczej, Dittmar Associates, była jednym ze starszych przedstawicieli przemysłu w Białym Domu i Kongresie oraz była starszym doradcą kilku dyrekcji misji NASA, programu ISS, oraz kilka linii lotniczych obsługujących Federalną Administrację Lotniczą, Departament Obrony i NASA.

Jej wcześniejsze doświadczenie obejmuje również funkcje starszego doradcy ds. Polityki w International Space Station National Laboratory, członka zarządu American Astronautics Association, zarządzającej grupą operacji lotniczych i pracowała jako główny naukowiec ds. Ładunków komercyjnych w programie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na Boeing.

Dodanie Detmar wspiera zespół Axiom już obciążony specjalistyczną wiedzą w zakresie lotów kosmicznych i dogłębną wiedzą w zakresie projektowania, budowy, montażu i obsługi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Będzie podlegać bezpośrednio prezesowi i dyrektorowi generalnemu Michael Soufredini.

READ  Ogromna chińska rakieta startowa spada z powrotem na Ziemię • The Record

Mary Lynn Suffredini powiedział: „NASA i rząd USA są ważnymi partnerami w naszych wysiłkach na rzecz utrzymania przywództwa USA w kosmosie i otwarcia bram rozwoju gospodarczego i innowacji w mikrograwitacji. Będą niestrudzenie bronić tej wizji i działać jako kluczowy głos strategiczny. Jesteśmy bardzo miło mi to powitać ”.

Wybierając aksjomat w Styczeń 2020 Aby dołączyć swoje specjalnie opracowane jednostki specjalne do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, NASA umieściła znacznik Houston Głównym motorem działań marketingowych LEO jest partnerstwo publiczno-prywatne. Po zbudowaniu jako nowy element Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, Stacja Axiom odłączy się podczas likwidacji ISS i utworzy podstawową warstwę infrastruktury gospodarki LEO – orbitalny park przemysłowy, który oferuje infrastrukturę kosmiczną jako usługę i możliwości dla produkcji mikrograwitacyjnej. i badań oraz zakwaterowanie astronautów domowych i prywatnych.

O Axiom Space

Guided by Axiom Space to kwitnący dom w kosmosie, który przynosi korzyści wszystkim i wszędzie. Axiom, wiodący dostawca infrastruktury kosmicznej jako usługi, przenosi dziś kompleksowe misje na Międzynarodową Stację Kosmiczną, jednocześnie rozwijając prywatnie jej następcę – stały cel biznesowy na orbicie Ziemi, który utrzyma rozwój ludzki z dala od planety i przyniesie niezliczone korzyści . Strona główna. Więcej informacji o Axiom można znaleźć pod adresem http://www.axiom.com/ www.axiomspace.com.

Zapytania: [email protected]

Source Axiom Space

Powiązane linki

http://www.axiomspace.com