Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gwiazda „Love Island” Chris Mouton wyciągnął TikTok, aby wybrać dziwną estetykę

przez Jamal Grootboom 11 czerwca 2021

Udostępnij ten artykuł:

Gwiazda Love Island, Chris Mouton, znalazł się pod ostrzałem społeczności LGBTQI + na TikTok za wybranie dziwnej estetyki.

W filmie, który zebrał 1,4 miliona wyświetleń, Mouton nosi czarny lakier do paznokci z napisem „nosi chokery i pierścionki”, „maluje paznokcie”, „robi brwi” i robi manicure i pedicure „zakończony „prosto” koniec. Podczas gdy on synchronizuje usta.” Z dźwiękiem „Super Szpieg”.

Co oznacza, że ​​chociaż robi rzeczy związane z gejami, jest heteroseksualnym mężczyzną.

Niezwykle popularny TikTokers skomentował jego film, wyjaśniając, na czym polega problem.

Wygodny tatuś (on/ona) powiedział: „Więc nie rozumiesz, że ten rodzaj retoryki podczas Miesiąca Dumy jest homofobiczny, czy po prostu nie obchodzi cię to?”.

Podczas gdy Rynn Star (jej / oni) powiedział: „Chcesz nagrody? Chyba mam trochę zakurzonej mięty w kieszeni lub pucołowaty?”

Inni TikTokers połączyli wideo z @meanthey_k (ona / oni) komentując w swoim filmie, że jako osoba transpłciowa, gdy dorosną, została nazwana gejem, a słowo ff oznacza sposób ubierania się w szkole

Ponadto wyjaśniła, że ​​kiedy wróciła do domu z lakierem do paznokci, rodzice powiedzieli im, że wyglądają jak „wesoły, który chce się dobrze bawić” i że może albo zmyć lakier do paznokci, albo ogolić głowę.

Szwy kończyły się słowami: „Cieszę się, że zrobiłeś to teraz z dorastającymi dziećmi… Cieszę się, że wygląda to jak ładny strój, który możesz nosić”.

Umieść tweeta

##szew z chrisoutonem

♬ Oryginalny dźwięk – po prostu K

Co więcej, użytkownik TikTok @scissorcisters (ona/oni) wyjaśnił, że to nie pierwszy raz, kiedy w aplikacji pojawił się trend, w którym biali heteroseksualni mężczyźni wybierają homoseksualizm. Wymień trend i użytkowniczkę pokojówki, która powiedziała, że ​​ikona trans Marsha B Johnson była jego inspiracją w modzie.

Następnie wyjaśnia, że ​​chociaż chodzi o wyrażanie seksualności i wyrażanie siebie w sposób, w jaki chcesz, ostra prawda jest taka, że ​​„tak często biali geje stosują estetykę queer, mam na myśli po prostu kobiecość, aby dogadać się z białymi kobietami cis”.

„Zwłaszcza kobiety z anomaliami z krajów WNP, ponieważ są bardzo podatne na kobiety, ponieważ dzięki temu czujesz się bezpieczniej”.

I kontynuowały: „Ale zawsze to oni stają się hejterami, rasistami, mizoginami, tak jak mężczyzna mówi, że jest feministą”.

„To sztuczka, aby dostać się do damskich spodni. A skąd wiemy? Ponieważ sposób, w jaki traktują nas transpłciowe kobiety, różni się w dzień i w nocy od tego, jak traktują kobiety z WNP”.

READ  Phoebe Daenerys pokazuje swój styl uliczny podczas zakupów w sklepie vintage w Nowym Jorku w niebieskich dżinsach