Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

To tutaj nakręcono Equalizer 2

To tutaj nakręcono Equalizer 2

Być może nietypowo jak na przebojowy thriller, „The Equalizer 2” nie używał w swoim przedstawieniu zbyt wielu sztuczek. Jak na przykład Wyrazić Poinformowano, że film został nakręcony głównie w Bostonie i okolicach w stanie Massachusetts, gdzie kręcenie rozpoczęło się 4 września 2017 r.

Filmowanie odbywało się głównie w rejonach South End i Lynn Shore Drive. Oba są miejscami historycznymi: według Bostoński ŚwiatZbudowany na dawnych pływowych bagnach, South End od połowy XIX wieku był domem dla różnych społeczności, od niemieckich i irlandzkich rzemieślników po środkowoeuropejskich Żydów i zachodnich Indian. Podobnie Lynn Witryna gminy Raporty wskazują, że przybrzeżna droga przybrzeżna została otwarta po raz pierwszy ponad sto lat temu, w 1910 roku.

„The Equalizer 2” nie jest jedynym filmem, który wykorzystuje charyzmatyczny potencjał Lynn. Martin ScorseseNagrodzony Oscarem „Infiltracja” z 2006 r. i „American Hustle” z lat 70. to tylko kilka z długiej listy nakręconych tam filmów — nie wspominając o tegorocznym filmie wciągającym. Ahmed Rais Dramat „Dźwięk metalu”. Duxbury’s Powder Point Bridge – który pojawia się również w „Equalizer 2” – również może brzmieć znajomo. Jak na przykład Boston Globe Zauważono, że pojawił się w dramatach z późnego okresu z 2016 roku „The Finest Hours” i „The Way Back” z 2013 roku.

Boston.com Zgłaszam działalność produkcyjną uli teraz w Massachusetts, z pokazami, w tym „American Horror Story” i „Dexter”, nakręconymi tam w 2021 r. – więc miej oczy szeroko otwarte, aby zobaczyć więcej Beantown na ekranie.

READ  W Wilnie na Litwie osławione więzienie stało się ośrodkiem kulturalnym