Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grupy legionowe przynoszą korzyści pacjentowi z rakiem |  Wiadomości, sport, praca

Grupy legionowe przynoszą korzyści pacjentowi z rakiem | Wiadomości, sport, praca

Raport personelu

BOARDMAN – Mieszczący się w Polsce Synowie 15 Eskadry Legionu Amerykańskiego organizują kolację charytatywną dla Ricky’ego Morrisona, jednego z jej członków, u którego w zeszłym roku zdiagnozowano raka pęcherza.

Legion powiedział, że z powodu choroby 46-letni Morrison z Polski musiał sprzedać swój biznes związany z krajobrazem i śniegiem, co pomogło mu utrzymać żonę i dwie małe córki.

Ricky Morrison Cancer Benefit Dinner, który został przełożony zeszłej jesieni, ma pomóc Morrisonowi w pokryciu kosztów medycznych operacji, które będzie przechodził. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia w godzinach 17:00-20:00 w Steel Valley Brew Works w Southern Park Mall.

Basen będzie zawierał 50/50 i ciągnięcie kosza. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do strony eskadry 15 na Facebooku.

Morrison, konserwator w hrabstwie Mahoning, złożył federalny pozew przeciwko komisarzom hrabstwa i innym osobom. Rzekomo odbył prywatne spotkanie 1 grudnia, aby zwolnić Morrisona w odwecie za poparcie kandydata Gino DiFabio. Tymczasowa prokurator okręgowa Gina DiGinova powiedziała, że ​​nadinspektor okręgowy Audrey Tails zwolniła Morrisona bez upoważnienia, więc strzelanina została odwołana.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Mołdawia i Polska Prognozy, kursy bukmacherskie i typy │ 20 czerwca 2023