Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Strzał 16-1 Reincarnate wygrywa Sham Stakes dla Bafferta

Strzał 16-1 Reincarnate wygrywa Sham Stakes dla Bafferta

Arkadia, Kalifornia — Czas udowodnić to 3-latkom w stodole trenera Boba Bafferta.

Najbliższe cztery miesiące wykluczą najlepszych z tej grupy, ponieważ kalendarz zbliża się do maja i rozpoczyna się seria Triple Crown.

„Zobacz, co masz, zobacz, co lubią robić” – powiedział Baffert. „Uczysz się na wyścigach i miejmy nadzieję, że pozostaniesz zdrowy. To jest najważniejsze.”

Nowe ciało umieściło jego nazwisko na szczycie stosu, wygrywając w niedzielę 100 000 $ Sham Stakes dla Bafferta, który zakończył zamiatanie 1-2-3 w Santa Anita.

Baffert zdobył nagrodę Sham w ciągu siedmiu z ostatnich 10 lat.

Reinkarnacja przebiegła jedną milę w 1:35,87 pod zachmurzonym niebem, gdzie był Juan Hernandez.

Odrzucony po kursie 16-1 w polu pięciu, Reincarnate zapłacił 35 $ za zwycięstwo, niezwykle wysoką cenę jak na konia wyszkolonego przez Bafferta.

Newgate był drugi, z ulubionym skarbem narodowym 3-5 o długości trzech czwartych z powrotem na trzecim miejscu. National Treasure był na swoim pierwszym starcie od zajęcia trzeciego miejsca w Pucharze Hodowców Juvenile w Keeneland w listopadzie.

„Nie mógł tego wygodnie odłożyć” – powiedział Baffert o dżokeju Johnie Velasquezie na pokładzie National Treasure. „Właśnie zaczęliśmy nad nim pracować, aby trochę się odprężył, trochę go uspokoił”.

Reinkarnacja gwałtownie się załamała i wyszła na prowadzenie, ponieważ biegł przez większość wyścigu.

„Gdy tylko zobaczyłem, że koń wraca do domu, został, nie męcząc się” – powiedział Baffert.

„To mój koń Belmont” – żartował trener, odnosząc się do dystansu 1 1/2 mili w wyścigu Triple Crown.

New Body pojedynkował się z Newgate, utrzymując wąską przewagę przez ostatni furlong, po czym utrzymał się na końcu.

„Widziałem siebie z przodu, więc pozwoliłem mu biec” – powiedział Hernandez. „Kiedy objął prowadzenie, próbował zaczekać na Rebekę, ale kiedy zobaczył zbliżającego się do mnie drugiego konia, zobaczył go i walczył”.

READ  Lista Kandydatów, Numery z 2 listopada 2021, Wybory Powszechne | Wiadomości, sport, praca

Drugi wpis Bafferta, Speed ​​​​Boat Beach, został zarysowany, ponieważ trener powiedział, że nie jest jeszcze gotowy do wyścigu. Ogier był drugim wyborem 5-2 w porannej linii. Napiwek z plaży dla łodzi motorowych o wartości 200 000 dolarów prawdopodobnie zostanie wyrzucony 29 stycznia w San Vicente, powiedział Baffert.

Packs a Wahlop był czwarty i miał dwa punkty kwalifikacyjne Kentucky Derby. Spun Intended został wciągnięty przed trybunę przez dżokeja Mike’a Smitha i zniknął. Trener Mark Glatt powiedział, że z koniem wszystko w porządku.

Trzy zgłoszenia Bafferta nie przyniosły żadnych punktów kwalifikacyjnych do Derby, ponieważ został zbanowany nawet po tegorocznych Derby przez Churchill Downs Inc. Z powodu częstych naruszeń leków.

Wcześniej w niedzielę Ice Dancing wygrał 200 000 $ Santa Ynez Stakes dla 3-letnich klaczy o 3 1/4 długości i zdobył 20-outów kwalifikacyjnych do Kentucky Oaks 5 maja.

Klaczki Bafferta Fast and Shiny, Parody i Huntingcoco zajęły odpowiednio trzecie, czwarte i piąte miejsce. Jednak odmówiono im kwalifikacji Six Points, Four Points i Oaks za ich wyniki z powodu zawieszenia Bafferta.

Jego zakaz na torach należących do CDI rozciąga się od czerwca 2021 roku do końca tegorocznych Kentucky Derby.

W grudniu adwokaci Bafferta ponownie złożyli wniosek o wydanie nakazu przeciwko CDI, starając się umożliwić mu wejście na konie na Kentucky Derby 6 maja. 90-dniowe zawieszenie od Kentucky Horse Racing Commission.