Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Graziland

Graziland

Grazeland to dedykowane miejsce dla smakoszy w zachodnim Melbourne. Tutaj możesz patronować wszystkim, od ulicznego jedzenia i azjatyckich deserów po fuzje fusion i ulubione amerykańskie dania obiadowe.

Rozciągający się na ponad 10 000 metrów kwadratowych (połowa MCG) Mammoth znajduje się na terenie dawnej zlikwidowanej rozlewni OCI.

Grazeland jest trochę jak targ spożywczy lub festiwal – ale zawsze jest tam 50 sprzedawców żywności. Wśród nich znajdziesz pizzę z pieca opalanego drewnem 48-godzinny bar z pizzą; Polskie pierogi to ulubieniec rynku pierogi pierogi; świeże ostrygi i homary od Claw & Tail; Sri Lanki uliczne jedzenie z bębnów; makaron; Szkockie hamburgery Haggis Brutal Stack. indonezyjska żywność; i więcej.

Słodkie opcje obejmują chrupiące cannoli nadziewane serem ricotta Cannoleria autorstwa That Amore; gofry nadziewane lodami i świeżymi owocami; Churros z cynamonem i cukrem. załadowane pączki i gęste koktajle; Japońskie naleśniki z sufletem Mamoullub tradycyjne ciasta z semoliny z Bliskiego Wschodu; Fantazyjna tęczowa nić.

Kioski są umieszczone w kontenerach wysyłkowych o zmienionym przeznaczeniu, które są projektowane i dostosowywane przez każdą firmę. Oznacza to mieszankę pasteli, odważnych kolorów, neonów, uroczych nadruków i uroczych postaci z kreskówek, które możesz pominąć.

Napoje dostępne są w trzech barach hotelu Grazeland, zlokalizowanych w tematycznych sekcjach: Boulevard, Meadow i Metro. Na stoiskach niespożywczych można kupić ręcznie robioną biżuterię, akcesoria, ubranka dla dzieci, kryształy i olejki eteryczne. Rozważ dwuetapową rozrywkę z udziałem lokalnych muzyków, podróżujących artystów i rozrywkę dla dzieci w każdy weekend; I ogromny ekran pokazujący sport.

Prawie cały obszar jest osłonięty od pogody, co oznacza, że ​​pada lub świeci przez cały rok. Jest też taras usiany parasolami wzdłuż rzeki Yarra z widokiem na panoramę miasta na wschodzie.