Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Graliśmy w Sifu: Strajki, które musisz śledzić, jeśli lubisz filmy o sztukach walki

Moją ulubioną sekwencją z Sang-Chi i Legendy dziesięciu pierścieni jest autobus.. Dla tych z Was, którzy nie widzieli filmu, jest to najbardziej ekscytująca scena na Ziemi, choć nie mniej ekscytująca. Nie wchodząc w spoilery, powiem tylko, że opowiada o walce z autobusem liniowym i że, choć mogłoby się wydawać inaczej, jego portret To było bardziej ręcznie robione, niż można by się spodziewać. Uwielbiam to właśnie ze względu na siłę fizyczną, jaką przekazuje każde uderzenie, które wykonuje. Simo Liu, a także poprzez pokazaną przez nią fizyczną zdolność. Daleko od wyobraźni, jaką przedstawia reszta opowieści, ten moment bardziej przypomina tańce akrobatyczne Jackie Chan, aktor, któremu udało się przekierować nas, wiele dzieci z lat 90., do kino sztuk walki. Jeśli jesteś jednym z nich (lub jednym z nich), z pewnością skończysz podróżując przez firmy takie jak trudny do zabiciai Arcymistrz ten Nalot, zanurz się w filmografii Bruce Lee Lub ciesz się legendarną rozgrywką między Neo i Morfeuszem jako krasnolud. Jeśli tak, Sifu jest dla Ciebie.

Nieznany Sevo


W lutym 2021 r., w ramach nieco pozbawionego kofeiny stanu gry, Sewoń Była to jedna z reklam, która wzbudziła największe zainteresowanie. Nie trafił na pierwsze strony gazet (z pewnością nie było to jego zamiarem), ale zrobił Potrafił przyciągnąć uwagę pewnej posturyDla wszystkich, którzy nadal cieszą się dużą porcją ciasta. Powód? Oczywista zdolność twojej gry do poruszania każdym uderzeniemoraz system walki całkowicie powiązany z Kung-Fu. Jej styl wizualny i ekscytująca animacja sprawiły, że wisienką na torcie była praca sygnowana przez francuskie studio slumsy (z reżyserem Serwis Jordania na górze), autorzy Rozwiązanie (2017), tytuł skupiający się w całości na sztukach walki, co sprawiło, że publiczność była bardziej niż usatysfakcjonowana.

W przeciwieństwie do swojej pierwszej gry, tutaj całkowicie pominięto tryb multiplayer, aby skupić uwagę na konstrukcji Rozgrywka dla jednego gracza, której celem jest, poprzez ulepszenie podstawy poprzedniego systemu walki, wprowadzenie gracza w buty mistrza kung fu; Osoba jest w stanie stawić czoła dziesiątkom przeciwników jednocześnie i wychodzi śpiewająco. zdobyć.

READ  Dasha Nekrasova i Madeline Quinn w horrorze inspirowanym Epsteinem

Naucz się mnożyć za pomocą konsoli


Jak prawie wszystkie wątki akcji, które mają pewną elegancję w grze wideo, Sewoń część Proste założenie staje się stopniowo, w zależności od niuansów, coraz bardziej złożone. Od razu powinniśmy mieć trzy przyciski: X i Y Za słabe i mocne ciosy, i LB (jeśli grałem na konsoli Xbox, tak jak w moim przypadku) do wejścia Straż, oblężenie lub unik (za pomocą lewego drążka). Stamtąd odblokowuje się cała masa różnych kombinacji i kombinacji, które pozwolą nam ulepszać się powoli, ale bez zatrzymywania się, aż opanujemy gramatykę System walki zaprojektowany dla nas, by wyrażać siebie w dobrym stylu.

Jej niski profil w połączeniu ze świetnym kierunkiem artystycznym nadaje mu dużą solidność.

Do klasycznych kolekcji kolekcji musimy dodać kilka z nich Ataki końcowe (To przywróci część naszego życia), który wykonuje się naciskając jednocześnie Y i B (w najczystszym stylu Bayonetta. Ponadto możemy Korzystanie z obiektów scenicznych, takich jak butelki, ekskrementy czy nietoperze, a będziemy mieli specjalny pręt, który po napełnieniu pozwoli nam bezpośrednio zaatakować punkt nerwowy przeciwnika. W ten sposób powstaje walka, w której kończy się najważniejsza rzecz Wzdłuż tych samych linii. Pięści, kopnięcia i drybling popłyną, gdy będziemy w stanie dostosować się do pulsu konfrontacji, unika ciosów, aby kontratakować przed przejściem do innego wroga, powodując jego odwrót, a zaraz potem wykonuje zamach za nami, aby zyskać trochę czasu. Wiesz, uhonorowanie celebryty „…bądź wodą mój przyjacielu”.

System już działa. Ale kto w końcu sprawi, że wrócisz do tego? Sewoń Za każdym razem, gdy widzisz ekran koniec gry (Oko, które nie jest łatwym tytułem) jest Dobry smak kasztanów. Nie zrozum mnie źle, nie jestem za kontynuowaniem dystrybucji leadów na żywo, wręcz przeciwnie. Niemniej jednak, ten komentarz Stosowanie Sifu do każdego ataku jest niesamowicie satysfakcjonującePodobnie jak skakanie w Mario, strzelanie do garnka lub starcie mieczy w Sekiro. Cios jest sercem Sifu, a uderzenie jest wystarczająco mocne, by tchnąć życie w grę.

READ  Jakie potrawy irlandzcy kucharze przywożą do domu z wakacji? - The Irish Times
Bitwy solo wymagają naszej pełnej uwagi, jeśli chodzi o unikanie i odpieranie ciosów przeciwnika.

Doświadczenie procentuje z czasem


Nie oznacza to, że nie ma rzeczy do polerowania. Od początku myślę Konieczne będzie przypisanie roli zarówno zarządzaniu kamerą, jak i stabilizowaniu wrogów. Obie strony zachowują się nieco niekonsekwentnie, potrafią radzić sobie lepiej i gorzej, co czasem się zdarza To może być frustrujące, zwłaszcza w najbardziej wymagających meczach, Więc wprowadzenie pewnych zmian w tym zakresie nie zaszkodzi. Nic, co nie może zostać rozwiązane w ciągu około dwóch miesięcy przed jego uruchomieniem.

Pasta w Sifu jest tak wygodna, że ​​nie poznaliśmy jeszcze jej struktury; Kolejna ze wspaniałych atrakcji. Gra rozpoczyna się w Kwoon (klasyczna sala treningowa Kung-Fu), do której masz dostęp Powstała scena „Klub”. Po wejściu na lokalną imprezę i poproszeniu o kogoś przyjaznego, nie trzeba było długo czekać na błąd. Od tego momentu musiałem rozdawać drewno opałowe, aż doszedłem do końca. podstawowy. Ze swojej strony mapa, oprócz prostej, ale bardzo skutecznej konfiguracji, działa na Twórz różne typy meczów, od małych tłumów po wymagające pojedynki singlowe.

W Kwoon możemy odblokowywać nowe technologie i trenować, aby doskonalić nasze kombinacje.

Właściwie nie minęło dużo czasu, zanim upadłem po raz pierwszy Wystarczy kilka błędów i cztery lub pięć uderzeń, aby zobaczyć, jak opuszcza nas passa życiowa. W tym czasie gra daje możliwość odrodzenia się w zamian za kilka lat życia postaci. Kiedy wracamy, robimy to z mniejszym oporem, ale efektywniej. Za każdym razem, gdy umrzemy, będziemy się starzeć i starzeć, stopniowo, aż staniemy się starcem, który ma ponad siedemdziesiąt lat, który nie może przyjmować wielu zakładów, ale sprawia mu to przyjemność. Na tej ścieżce do mądrości będziemy mieli okazję Poznaj różne techniki, które możemy odblokować O ile mamy do tego niezbędną interpunkcję. a) tak, Sewoń Udaje mu się w żywy sposób przedstawić naukę, której można się nauczyć z porażki.

READ  Koncert z udziałem Marthy Argerich otwiera II Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Dawnych

Sifu oddycha przez kung fu


Ten interesujący tryb progresji jest czymś, czego nie byłem w stanie nadmiernie zbadać. To, w co byłem całkowicie pochłonięty, to ich walka. Umarłem kilkanaście razy i kilka razy wróciłem na ring, zafascynowany ich animacją i sposobem prezentacji tego dzieła, niemalże ręcznie wykonanym, tak typowym dla wspomnianego wcześniej kina sztuk walki. w slumsy Wiedzieli, że to jest istota ich gry i w tym kierunku skierowali swoje największe wysiłki: Przyjdź do kogoś takiego osioł Benjamin, Mistrz Kung Fu (z ponad 30-letnim doświadczeniem) Świetne sztuki walki, takie jak Chan Yau Man, Lao Wei Kei i Lao Wei San, uformowały ją do pełnienia funkcji doradcy i to widać. Dzięki za udostępnienie, Tytuł elegancko pokazuje styl Pak Mi, jeden z pięciu legendarnych starszych, którzy przeżyli zniszczenie Klasztoru Shaolin i który był reprezentowany w wielu bajkach, które zapamiętacie z jego reprezentacji w Kill Bill: Volume 2 pod tożsamością Pai Mei.

Prawdą jest, że jest jeszcze wiele do zobaczenia i na podstawie tego, co zostało wykazane, możemy powiedzieć, że wciąż jest wiele rzeczy do poprawy. Ale mówimy o esencji Gra wideo, która jest całkowicie o Kung-Fu. Od tej instalacji, jak wkleić, udało się przesłać plik pobij ich, co z reguły nie prowadziło do dobrych wyników.

To jest jego droga i na razie zaczął ją prawą nogą, Nadaje tempo tym suchym, precyzyjnym uderzeniom, które wykonuje z największymi sukcesami w prowadzeniu. Myślę, że to najlepsze uczucie, które może mnie opuścić Sewońi Co znaczy nauczyciel i co Przygotuj się, aby nauczyć nas kung fu.

Zastrzeżenie: Ten artykuł został utworzony z kanału i nie był edytowany przez nasz zespół.