Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gra Roku 2021 — Nagrody Nintendo Life Staff

Zdjęcie: Nintendo na żywo

2021 zbliża się ku końcowi, więc jest mnóstwo gier do przemyślenia. To był stosunkowo pracowity rok dla Nintendo, ponieważ utrzymał rozpęd dla Switcha, który dodał model OLED i pozostaje bestsellerem.

Rok rozpoczął się stosunkowo cicho pojawiającym się pierwszym składem Nintendo, ale został to szybko naprawione przez stały napływ dużych i małych wydań, a niektóre sklepy pojawiły się, aby wypełnić luki. Wszyscy powiedzieliśmy, że jesteśmy zajęci i że pojawiło się kilka dużych wydawnictw N, podczas gdy strony trzecie również odegrały swoją rolę. Jako przykłady pojawiło się kilka godnych uwagi firm Capcom, SEGA i Atlus, podczas gdy eShop nadal oferował Dużo Jedna z najlepszych gier niezależnych.

Ale jakie są absolutnie najlepsze gry 2021 roku? Jesteś Wypowiedz swoje słowo poprzez recenzje użytkownikówA teraz weźmie udział zespół Nintendo Life Team dla nas Wybór najlepszych gier Switch z 2021 roku. Nie było to łatwe – nasza krótka lista z pewnością nie była zbyt krótka! — ale po każdej nominacji do 10 najlepszych gier z postaciami z ustalonymi punktami podsumowaliśmy następujące 10 gier na Switch, które łącznie reprezentują nasze absolutnie ulubione gry roku.

Przejdźmy więc do tego, 10 najlepszych gier roku naszego zespołu na Switcha.

Nowy Pokemon Snap (Przełącznik)Nowy Pokemon Snap (Przełącznik)

wydawca: Nintendo / Deweloper: Bandai Namco

Data wydania: 30 kwietnia 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 30 kwietnia 2021 (Wielka Brytania/UE)

Jeśli tak jak my czekałeś dużą część swojego życia na sequel trzask pokemonWięc masz szczęście. nowa przystawka pokemona Zawiera prawie wszystko, co sprawiło, że oryginalna gra była wyjątkowa i wcieliła ją w bardziej szczegółową grę. Jest to coś, w co możesz poważnie zatopić się i chociaż w historii pojawiają się drobne frustracje i problemy z szybkością, swobodna gra we własnym tempie jest czystą zabawą. Oryginał przeszedł do historii jako największe wydarzenie Pokemona i mógł zostać wyeliminowany.

READ  Abonenci PlayStation Plus otrzymują bezpłatną aktualizację PS5

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Famicom Detectives Club: Dziewczyna z tyłu (Switch eShop)Famicom Detectives Club: Dziewczyna z tyłu (Switch eShop)

wydawca: Nintendo / Deweloper: Nintendo

Data wydania: 14 maja 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 14 maja 2021 (Wielka Brytania/UE)

Dziewczyna stojąca z tyłu tak atrakcyjne i aktualne jak The Missing Heir (który jest na przykład częścią obowiązkowego zakupu w Europie), a my naprawdę Nie możesz polecić jednego bez drugiego, chociaż możesz grać osobno. Historia w The Girl Who Stands Behind jest przerażająca, a postacie są bardziej sympatyczne, choć jednocześnie są też nieco niezapomniane. Z żadnym z nich nie można się pomylić i zdecydowanie sugerujemy podwójny rachunek za tajemnicę morderstwa Famicom Detective Club; Obowiązkowa gra dla każdego, kto kocha ten gatunek.

Animal Crossing: New Horizons - Happy Home Paradise DLC (Switch eShop)Animal Crossing: New Horizons - Happy Home Paradise DLC (Switch eShop)

wydawca: Nintendo / Deweloper: Nintendo

Data wydania: 5 listopada 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 5 listopada 2021 (Wielka Brytania/UE)

z powrotem w listopadzie Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty Dostałem dużą (długo spóźnioną) aktualizację, w większości za darmo. Bezpłatna zawartość była doskonała, ale płatne pobieranie Happy Home Paradise jest warte twojej inwestycji, jeśli jesteś już fanem podstawowej gry. Świetnie integruje się z podstawowym doświadczeniem i możesz spędzić wiele godzin wykonując swoją „pracę” projektując domy i budynki w niebie. Ma też niesamowitą głębię i jest po prostu zbyt czarujący, by wyrazić słowa – po prostu fajne gry.

Drzwi śmierci (Switch eShop)Drzwi śmierci (Switch eShop)

wydawca: cyfrowe plecy / Deweloper: kwaśny nerw

Data wydania: 23 listopada 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 23 listopada 2021 (Wielka Brytania/UE)

drzwi śmierci To nowoczesny klasyk, który wykorzystuje stare pomysły na rozgrywkę w nowym środowisku, oferując krótkie i przyjemne wrażenia, których nie będziesz chciał przegapić. Błyskawiczna walka, satysfakcjonująca eksploracja i kojąca muzyka nadal będą z tobą, gdy skończysz, i chociaż może nie mieć nic „nowego” do zaoferowania, Death’s Door oferuje znajomy format, ale z prawdziwym entuzjazmem i świetną jakością. Acid Nerve stworzył doświadczenie, które zdecydowanie jest warte twojego czasu i pieniędzy.

READ  Czy nadszedł czas, aby pozbyć się masek na twarz? Tak mówią naukowcy i lekarze
Axiom Verge 2 (Przełącz eShop)Axiom Verge 2 (Przełącz eShop)

wydawca: Gry Thomas Hub / Deweloper: Gry Thomas Hub

Data wydania: 11 sierpnia 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 11 sierpnia 2021 (Wielka Brytania/UE)

Axiom Verge jest niezwykle trudnym wyczynem do naśladowania, ale Thomas Hub zdołał to zrobić po raz kolejny, tworząc doskonałą grę przygodową Metroidvania w doskonałym tempie. Aksjomat Panna 2 Doskonale równoważy znane elementy, które sprawiły, że oryginał był świetny, z eksperymentowaniem z nowymi pomysłami, które nadają sequelowi własną tożsamość, i chociaż fanom pierwszej gry może zająć trochę czasu, aby się dostroić, wszystko to łączy się i zapewnia solidne wrażenia że nikt nie pokocha. Typ, który chcesz przegapić. Tajemnicza atmosfera, ekscytujące tempo i wykwintny kosmopolityczny design same w sobie tworzą godną zaufania grupę.