Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gotowe MCU: scenarzysta Avatara 2 Jamesa Camerona podobno pisze scenariusz Fantastycznej Czwórki

MCU Fantastyczna Czwórka Film jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów o superbohaterach. Fani Marvela nie mogą się doczekać, kiedy Reed Richards, Sue Storm, Johnny Storm i The Thing wreszcie wrócą do domu i dołączą do innych bohaterów z serii o superbohaterach. Wydaje się jednak, że nie wszystko w filmie idzie gładko.

Najnowsza wiadomość jest taka, że ​​Marvel Studios zatrudniło nowego scenarzystę do napisania scenariusza do filmu. Ta wiadomość pojawia się w związku z kontaktami Marvela Mrówka 3 niepowodzenie, zarzuty nadużyć ze strony Jonathana Majorsa i zwolnienie szefowej VFX Victorii Alonso. Czy to spirala upadku Marvela?

MCU Fantastyczna Czwórka Znajduje nowego pisarza

Josha Friedmana

The Wrap donosi, że Josh Friedman, który napisał Awatar 2zostaje zaproszony do napisania najnowszego szkicu z przyszłości Fantastyczna Czwórka film. Zastąpi Iana Springera i Jeffa Kaplana, którzy napisali poprzedni scenariusz. Z dala Awatar 2Friedmana przypisywano Stevenowi Spielbergowi wojna światówI Terminator: Mroczne przeznaczeniei TNT Śnieżna dziura.

Matt Shakman, który wyreżyserował chwalony przez krytyków i uwielbiany przez krytyków film WandaVision Pokaż się, film wyjdzie. MCU Fantastyczna Czwórka Film będzie czwartą filmową adaptacją ukochanych bohaterów. Dwa filmy wyreżyserowane przez Tima Story dla 20th Century Fox, w których wystąpili Michael Chiklis jako Thing, Chris Evans jako Johnny Storm, Eon Gruffudd jako Reed Richards i Jessica Alba jako Sue Storm.

Czytaj więcej: Po zaklęciu wymazania pamięci No Way Home, Spider-Man Toma Hollanda może znaleźć zupełnie nowych sojuszników na każdą pogodę w Fantastycznej Czwórce MCU?

Kadr z filmu Avatar 2
Kadr z filmu Avatar 2

Wydano także film z 2015 roku, wyreżyserowany przez Josha Tranka, ale zatonął w kasie. Oglądanie napisów Friedmana budzi zaufanie, ale trzeba pamiętać o tak wielu widzach Awatar 2 Wyraził słabość historii filmu i że film był prowadzony przez reżyserską sprawność Jamesa Camerona, sceny akcji i wspaniałe efekty wizualne.

READ  Masters of Suspense: „The Innocent” i więcej Harlan Coben w serwisie Netflix | zabawa

W związku z tym okaże się, czy szkic scenariusza Friedmana zostanie użyty jako ostatni. Ale fani Marvela nie są zadowoleni z tego, jak sprawy mają się w Marvelu. Uważają, że ta zmiana wskazuje, że Marvel Studios nie ma ustalonej historii ani wizji pierwszej rodziny superbohaterów Marvela.

Czytaj więcej: Fantastyczna Czwórka: Marvel podobno chce, aby żydowski aktor był tym, który chce uciec od sprzeciwu fanów

Fani nie są zadowoleni z Marvel Studios

Fantastyczna Czwórka w komiksach Marvela
Fantastyczna Czwórka w komiksach Marvela

Fani Marvela nie przyjmują wiadomości, że Josh Friedman został sprowadzony do napisania nowego szkicu Fantastyczna Czwórka Pozytywnie. Nie tylko wielu kwestionuje umiejętności pisarskie Friedmana, ale są też zmęczeni ciągłym przygotowywaniem przez Marvel sequeli bez robienia dobrego filmu na początek. Jednak nie wszyscy są takimi pesymistami. Niektórzy uważają, że motywy rodzinne Awatar 2 Byli najlepszymi częściami filmu, więc wierzą, że Friedman ponownie odtworzy taką dynamikę Fantastyczna Czwórka.

Czytaj więcejPrzełomowy złoczyńca MCU został już ujawniony w Ant-Man and the Wasp: Quantumania – Theory Explained

Oto, co fani mają do powiedzenia na ten temat:

Wiadomość pojawia się wśród spekulacji na temat usunięcia Jonathana Majorsa z roli Kanga z powodu zarzutów o nadużycia wobec niego. Wielu uważa, że ​​Josh Friedman został sprowadzony, aby wprowadzić zmiany, aby uwzględnić potencjalne odejście Majors. Co gorsza, istnieje nieskończona liczba teorii na temat możliwych przyczyn odejścia Victorii Alonso, byłej szefowej efektów fizycznych, postprodukcji, efektów wizualnych i animacji w Marvel Studios.

READ  Discovery + korupcja Katar 2022 Mężczyźni, którzy sprzedali Puchar Świata

Fani są również zaniepokojeni porażką Ant-Man 3 Sygnały MCU. Oczekuje się, że film nie osiągnie 500 milionów dolarów w światowych kasach, co czyni go najmniej dochodowym filmem wszechczasów człowiek Mrówka franczyzowa. W związku z tym sprawy Marvela nie idą dobrze. Szefowie z pewnością będą więc chcieli zacieśnić produkcję i zadbać o jakość pokazywanych przez nich filmów. Dopiero okaże się, jak sprawy potoczą się w MCU i Fantastyczna Czwórka.

Fantastyczna Czwórka Zostanie wydany 14 lutego 2025 roku.

źródło: objazd