Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gollum zwiedza Śródziemie z nowym zwiastunem

Gollum zwiedza Śródziemie z nowym zwiastunem

Władca Pierścieni: Gollum Dostał nowy zwiastun, pokazujący podróż Golluma przez Śródziemie i powtarzający okno premiery z 2023 roku.

Zwiastun został opublikowany dzisiaj (9 marca) podczas Nacon Connect, transmisji na żywo prezentującej wszystkie nadchodzące gry firmy Nacon.

Nadchodząca gra studia Daedalic Entertainment opowiada historię Golluma przed wydarzeniami z… Drużyna Pierścieniaa ostatni zwiastun pokazuje jego ucieczkę z Mordoru i podróż do krainy elfów.

W filmie Gollum przemyka obok orków, elfów i Nazgûli w swoim dążeniu do odzyskania Jedynego Pierścienia, zanim Sauron będzie mógł go znaleźć. Zawiera również występy Gandalfa, Szeloby i Thranduila.

Najnowszy zwiastun zawiera również hołd dla Hobbitz początkowymi słowami Golluma – „gryzie żelazo, gryzie stal, miele twardy kamień do jedzenia” – odnosząc się do zagadki, którą Bilbo ma rozwiązać.

Podczas gdy Daedalic Entertainment nie podał dokładnej daty Władca Pierścieni: GollumPo wydaniu, dzisiejszy zwiastun potwierdza, że ​​ma się ukazać w tym roku.

To będzie dobra wiadomość dla fanów, ponieważ gra jest już opóźniona o kilka lat. Po raz pierwszy ogłoszona w 2019 roku, miała zostać wydana w 2021 roku, zanim została przesunięta z powrotem na 2022 rok. Następnie została przesunięta na czas nieokreślony, a Daedalic Entertainment twierdziło, że potrzebuje „jeszcze kilku miesięcy”, aby ulepszyć grę.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, zdecydowaliśmy się wypchnąć tę wersję Władca Pierścieni: Gollum Za kilka miesięcy” – napisał Daedalic Entertainment w lipcu 2022 r., twierdząc wówczas, że udostępni „aktualizację z dokładnym terminem w najbliższej przyszłości”.

W innych wiadomościach dotyczących gier Obsidian przeprasza za „frustrujące” problemy z wydajnością The Outer Worlds: Spacer’s Choice Editionktóry zaczął zbierać „głównie negatywne” recenzje na Steamie.