Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Gadget Guru”, aby pomóc seniorom Jeffersona z urządzeniami technologicznymi | wokół miasta

Jefferson – Jefferson Adult Center w okolicy Jefferson nawiązało współpracę z Biblioteką Publiczną Jefferson, aby zaoferować popołudniowe „Gadget Guru”, podczas którego bibliotekarz może pomóc z Twoją technologią.

Ten program odbędzie się w środę, 23 czerwca, w Bibliotece Jeffersona, a spotkania trwają po 15 minut i są dostępne od 14:00 do 15:00. Zadzwoń do Centrum Seniorów, aby umówić się na wizytę.

W poniedziałki o 13:00 jest Sheepshead (2 USD) i kości Qwixx (darmowe)

We wtorki o 13:00 w parku jest bingo (2 USD)

Środa 10 rano Jest Wahoo! (Wolny)

Czwartek o 13:00 Jest Yosher (2 USD)

Zarejestruj się do 25 czerwca, aby bezpiecznie zjeść brunch (posiłek między obiadem a kolacją) w poniedziałek 28 czerwca o godzinie 15:00. Menu: kanapka Sloppy Joe i nie tylko.

W poniedziałek o 9 rano ćwiczenia i spacer.

We wtorek o 9 rano ćwiczenia wzmacniające i chodzące.

Środa 9 rano DVD „Przeprowadzka z Mikem”.

Piątek o dziewiątej rano ćwiczenia i spacer.

Piątek 10:00 Line Dance (opłata).

Polska duma w Milwaukee

Ta codzienna trasa Polish Pride in Milwaukee odbędzie się w sobotę 24 lipca. Koszt to 130 dolarów. Grupa wyruszy o 8:45 i wróci o 17:00

Odwiedź lokalną piekarnię w Milwaukee na bashki i napoje. Masz pół tuzina do zabrania do domu. Zapraszamy na lunch w Restauracji Polonez z tradycyjną polską zupą i próbnikiem pierogów.

Istnieją programy rozrywkowe na żywo. Zakończ posiłek trzydaniową wycieczką po tradycyjnej polskiej wódce. Zwiedź Bazylikę św. Józefa.

Nasza codzienna wycieczka po Chicago odbędzie się w sobotę 18 września. Koszt to 139 dolarów. Wyjazd o 7 rano i powrót o 17:15. Wybierz się na pieszą wycieczkę po największym magazynie filmowym w Chicago. Z właścicielami jest czas na pytania i odpowiedzi. Obiad jest wliczony w cenę. Wycieczka jest ograniczona do 30 osób.