Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Forspoken został przeceniony do 8 funtów mniej niż rok po premierze

Forspoken został przeceniony do 8 funtów mniej niż rok po premierze

Cena gry RPG Forspoken firmy Square Enix została obniżona w Wielkiej Brytanii, a gracze mogą nabyć ją skutecznie za 8 funtów.

Argos Kontroler PS5 można kupić wyłącznie za 11,99 GBP Amazonia, Wielka Brytania, Gra I Hmph Wszyscy sprzedają go za 9,99 funtów.

kowaleJednak poszło jeszcze lepiej, sprzedając grę za 7,99 GBP, co stanowi 86% zniżki w stosunku do pierwotnej ceny gry.

Dzisiaj wcześniej gracze mogli uzyskać lepszą ofertę dzięki Zestaw gier Gra kosztuje 14,99 GBP i 10 GBP punktów bonusowych, co w praktyce oznacza, że ​​gra wynosi 5 GBP (ale wymaga kolejnego zakupu w celu wykorzystania punktów). Jednak oferta ta została obecnie anulowana.

Pierwsza gra studia Luminous Productions należącego do Square Enix ukazała się 24 stycznia i zebrała średnie recenzje, m.in Wynik Metakrytyczny Obecnie zajmuje 64. miejsce na PS5 i 63. na PC.

Ówczesny prezes Square Enix, Yusuka Matsuda, przyznał podczas konferencji prasowej dotyczącej wyników finansowych w następnym miesiącu, że wydajność gry była rozczarowująca, twierdząc, że sprzedaż była „słaba” po „trudnych” recenzjach.

Pod koniec lutego ogłoszono, że Luminous Productions połączy się ze Square Enix.

„Square Enix Co, Ltd stworzyło wiele gier AAA w wysokiej rozdzielczości i jest właścicielem bogactwa własności intelektualnej i treści” – oznajmiła wówczas firma.

„Jednocześnie Luminous Productions Co, Ltd. dysponuje nie tylko możliwościami w zakresie tworzenia tytułów AAA, ale także wiedzą techniczną w takich obszarach, jak rozwój silników gier. Połączenie obu podmiotów zwiększy zdolność grupy do tworzenia gier w wysokiej rozdzielczości Gry.”

Gra otrzymała jednak zaplanowane DLC o nazwie In Tanta We Trust, które ukazało się w maju.