Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Film Władimira Putina o mafii będzie pierwszym angielskim filmem Patricka Vegi – The Hollywood Reporter

Film Władimira Putina o mafii będzie pierwszym angielskim filmem Patricka Vegi – The Hollywood Reporter

Mistrz Polski w kasie Patrick Vega (pitbullI kobiety mafiiZadebiutuje w języku angielskim z prawdziwą gangsterską opowieścią o dojściu do władzy Władimira Putina w Rosji.

Film i tytuł jego pracy to Cztery w prawieodnosząc się do rosyjskiego terminu mafijnego podobnego do „ojca chrzestnego”, Putin będzie widziany od trudnych początków w Petersburgu „aż do wojny na Ukrainie” – powiedziała Vega. Hollywoodzki reporter.

Wielu łączyło powiązania Putina z przestępczością zorganizowaną podczas jego kadencji jako burmistrza Sankt Petersburga w chaotycznym okresie po upadku Związku Radzieckiego z kleptokratycznym i autorytarnym reżimem, który narzucił całemu krajowi jako prezydent.

Vega, której polskie filmy zarobiły w kraju ponad 100 milionów dolarów, w pełni sfinansuje 12 milionów dolarów za pośrednictwem inwestorów private equity. planuje strzelać Cztery w prawie w Polsce, Litwie i Malcie w przyszłym roku. Vega chce wybrać amerykańską lub międzynarodową gwiazdę w czołówce, taką jak Putin, a większość pozostałej obsady pochodzi z Europy.

Vega powiedział, że jego obecny film Biografia (ukryta wojna), dramat inspirowany jego życiem prywatnym, będzie jego ostatnim dramatem w języku polskim, aw przyszłości będzie produkował tylko filmy anglojęzyczne. Vega powiedział, że mimo wielkiego sukcesu komercyjnego czuje, że nie cieszy się należytym szacunkiem w swojej ojczyźnie. „Dostaję złą prasę, ponieważ jestem królem kas” – powiedział. „Dalej już nie mogę [in Poland]. czuję [working in English] To naturalny postęp w mojej karierze”.

Vega przekonuje, że jego doświadczenie w realizacji filmów w Polsce może okazać się atutem na rynku międzynarodowym. „Mogę zrobić film w 13 dni za 300 000 dolarów i mogę zrobić film według tego samego harmonogramu, używając tych samych kamer za 10 procent australijskiego budżetu, nawet budżetu Hollywood” – powiedział. „Więc wiem, co mogę zrobić z budżetem 10 milionów dolarów”.