Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

New Era przyciąga seniorów z ponad 18 milionami dolarów – termin

Aktualizacja w sobotę rano: Funkcje ostrości nadal widzą Opactwo Downton: nowa era Wyceniony na 18 milionów dolarów w ciągu 3 dni po piątku, 7,38 miliona dolarów, co jeśli utrzymasz kurs, jest dobrym otwarciem na ten okres, starsza kontynuacja Sew. Po raz kolejny wszystko to ustępuje tylko Disneyowi Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Co daje 30 milionów dolarów w Weekend 3 w porównaniu do 8,5 miliona dolarów w piątek

Podobny do pierwszego, Opactwo Downton: nowa era Zboczona kobieta 73% z 48% powyżej 55 (F), 65% powyżej 45 i 79% powyżej 35. Większa stawka niż w pierwszym filmie, ale niestety ogólnie niższa. Wyniki są świetne w A CinemaScore i PostTrak z zalecanymi 93% i 79%. Różnorodne demonstracje obejmowały 74% rasy białej, 10% latynoskiej i latynoskiej, 8% czarnej i 8% azjatyckiej/innej. Wschodnie wybrzeże i południowy wschód były jednymi z najlepszych, z Dallas, Philly, DC, Atlantą i Salt Lake City na szczycie.

Wkrótce będziemy mieć więcej aktualizacji.

Piątkowa i środkowa aktualizacja: Kontynuacja funkcji Focus Opactwo Downton: nowa era W kierunku 18 milionów dolarów otwarte po oczekiwanym 8 milionów dolarów Piątek, który obejmuje milion dolarów w czwartkowych nocnych podglądach.

Disney

To postawiłoby tytuł reżyserowany przez Simona Curtisa na drugim miejscu na weekend za Disneyem Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Kto zachowa koronę nr 1 z kroplą? 7,4 mln USD – 7,6 mln USD Piątek, -56% na dolnym końcu, vs. A 26 mln $ – 28 mln $ Branża szacuje swój trzeci weekend na 4534 kinach. Do niedzieli dzięki temu film Sama Raimiego wzrośnie do 340,4 miliona dolarów.

Jest dużo nadziei Opactwo Downton: nowa era Że wysadzi dynamikę ponad 55-osobowego tłumu poza ich domami, a w końcu wprowadzi ich do kin po tym, jak zachowają bezpieczeństwo podczas pandemii. Chociaż nigdy nie oczekiwano, że film otworzy się na poziomie sprzed pandemii swojego poprzednika z 2019 roku, który miał najlepszy w historii otwarcie dla Focusa na 31 milionów dolarów (i zakończył swoją krajową serię na 96,8 miliona dolarów), zdał sobie sprawę, że jest to kontynuacja do epoki filmu, więc był to spadek Sprzedaż biletów jest widoczna nawet w zdrowym środowisku. podziwiać, Downton Nie pomimo dramatu na górze i na dole. Opactwo Downton: nowa era Zarezerwowane w 3817 lokalizacjach funkcje Focus są z pewnością najszerszą wersją w historii. Zapowiedzi PIC z 1 milionem dolarów 52% zniżki na pierwszy rozdział. Szacunki konkurencyjnej branży są optymistyczne, że Michelle Dockery, Hugh Bonneville, Jim Carter itp. dramat może zniszczyć początek 20 milionów dolarów +, jednak zobaczmy, co nadejdzie w sobotę. Downton 2 Wciąż jest wielkim hitem dla filmów z epoki; Zdaję sobie sprawę, że był dzień, w którym tego typu filmy kończyły swój krajowy bieg na niskim poziomie 20 milionów dolarów, kanon Kupca Ivory Dzisiejsze resztki, zobacz pokój I Koniec Howarda.

pierwszy Opactwo Downton 74% kobiet uzyskało 32% w wieku powyżej 55 lat i 50% w wieku powyżej 45 lat; Dema, których często nie widzimy, znajdują się na najwyżej ocenianym zdjęciu w kasie.

READ  Aktualizacja biblioteki Netflix piątek. Ponad 10 wspaniałych wiadomości dodanych w sam raz na weekend!

Na trzecim miejscu jest Universal / DreamWorks Animation’s nikczemni W 3699 lokalizacjach, z piątkiem 5 maja 1,3 miliona dolaróworaz -23% i 3 dni od 5,4 miliona dolarów-23% biegu do niedzieli od 73,7 miliona dolarów.

Czwarty idzie do Paramount Sonic Jeż 2 W 2943 lokalizacjach z piątkiem 7-go 900 tysięcy dolarów-14% i 3 dni 3,85 miliona dolarów-17%, suma niedzielna 180,9 miliona dolarów. Pierwotne wydanie przekroczyło 148,9 miliona dolarów o 21%.

mężczyźni
24

A24 otwiera swoje zespoły z poprzednia maszyna Reżyser filmu grozy Alex Garland mężczyźniI W roli głównej Jesse Buckley, która również zadebiutuje tutaj na festiwalu filmowym w Cannes. Zdjęcie zarezerwowane o 2212 i widoczne w piątek pomiędzy 1,4 mln USD – 1,5 mln USD i dziura dookoła 3,5 miliona dolarów za piąte miejsce. Tymczasem nowojorskie studio artystyczne, które utrzymało tę specjalność przy życiu Wszystko wszędzie na razI Zobaczysz, że film Danielsa przyniósł w niedzielę najwyższy zysk w historii w USA z 50-52 milionami dolarów.