Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Europejskie ceny Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro pojawiają się w Internecie przed ich październikową premierą

Europejskie ceny Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro pojawiają się w Internecie przed ich październikową premierą

prognozy techniczne Firma twierdzi, że zabezpieczyła oficjalne europejskie ceny Pixel 8 i Pixel 8 Pro, czyli nowej generacji smartfonów Google. Dla porównania, strona twierdzi, że ceny te zawierają 23% VAT, który jest ograniczony do odpowiedniego kraju: Irlandii, Polski i Portugalii. Tym samym Pixel 8 i Pixel 8 Pro prawdopodobnie będą kosztować mniej w innych krajach strefy euro, gdzie średnia unijna wynosi obecnie 21%.

Według Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro mają mieć dwa kolory startowe prognozy techniczne Jak mięta i obsydian. Ponadto oczekuje się, że Google wprowadzi Hazel i Rose jako ekskluzywne kolory Pixela 8, a Bay i Porcelain trafią do Pixela 8 Pro. Podobno poprzednie przecieki ujawniły już ekskluzywne kolory tego ostatniego, które zamieściliśmy poniżej. według prognozy techniczneGoogle wycenił serię Pixel 8 w następujący sposób (bez VAT):

  • Piksel 8 – 128 GB (710,77 €)
  • Piksel 8 – 256 GB (771,79 €)
  • Piksel 8 Pro – 128 GB (1004,65 €)
  • Pixel 8 Pro – 256 GB (1065 EUR)
  • Pixel 8 Pro – 512 GB (1188 EUR)

Google milcząco potwierdził, że seria Pixel 8 zadebiutuje podczas kolejnej imprezy z okazji premiery sprzętu, którą zaplanowano na 4 października. Drugim uczestnikiem będzie prawdopodobnie Pixel Watch 2, będący znajomo wyglądającą alternatywą dla Pixel Watch. Krążą jednak pogłoski, że Google wyposaży następną generację swojego smartwatcha w chipset wywodzący się z Snapdragon W5 Gen 1, który powinien między innymi poprawić wydajność i czas pracy baterii na platformie Pixel Watch.