Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ESE wyprodukuje transmisję telewizyjną dla Warki Planet of Gamers

Vancouver, Kolumbia Brytyjska, 31 marca 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – ESE Entertainment Inc. („ESE„albo”Spółka”) (TSXV: ESE) (OTCQB: ENTEF) informujemy, że Dział Produkcji Mediów, Frenzy sp. z o.o. Ogród zoologiczny („pasowaćAudycję Warka Cup TV wyprodukuje Players Planet.

Druga edycja Warka Planet of Gamers Cup odbędzie się 3 kwietnia 2022 roku. To jedyny w swoim rodzaju turniej gamingowy, w którym bierze udział sześciu graczy i sławni gracze, którzy zmierzą się ze sobą w czterech różnych meczach. Finałowy dzień imprezy będzie transmitowany w telewizji Polsat Games oraz w Internecie. Frenzy będzie odpowiedzialny za organizację wydarzenia wraz ze swoimi partnerami: Gameset, Agency 2012, Graffiti, Starcom Poland, FIRE i HOPE.

Frenzy odpowiada za produkcję treści wideo i transmisji na żywo, a także za wybór prowadzących i komentatorów. Frenzy był również zaangażowany w opracowanie ogólnej koncepcji wydarzenia, w tym doradztwo w zakresie wykorzystania konkretnych gier podczas wydarzenia. Dodatkowo Frenzy wesprze promocję wydarzenia za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych.

Wydarzenie ma na celu przybliżenie marki Warka, polskiego producenta piwa i piwa bezalkoholowego; Marka Grupa Żywiec (GPW: ZWC) jest bliżej społeczności graczy. W ubiegłorocznej edycji Warka Planet of Gamers Cup transmisja na żywo z wydarzenia wygenerowała łącznie 554 400 wyświetleń, a treści zamieszczane przez twórców na ich kanałach sięgnęły łącznie 7047 000 wyświetleń. W 2021 roku Warka Planet of Gamers była jednym z najatrakcyjniejszych projektów marketingu gier w Polsce, który został doceniony przez branżę reklamową srebrnym medalem w konkursie MIXX Awards, który wyróżnia i celebruje najlepsze cyfrowe kampanie reklamowe w Polsce.

Marcin KeelerDyrektor zarządzający Frenzy powiedział: Cieszymy się, że Warka zaprosiła nas do realizacji tego ambitnego projektu. Frenzy wie, jak dotrzeć do docelowej grupy konsumentów w wieku od 18 do 24 lat, zainteresowanych esportem i grami. Nasza unikalna wiedza i doświadczenie pozwala nam połączyć, aby stworzyć wydarzenie gamingowe, które skutecznie łączy tradycyjny świat piwa z rozrywką XXI wieku.”

o szaleństwie
Frenzy, spółka zależna ESE Entertainment Inc. , to firma zajmująca się infrastrukturą produkcyjną i medialną z siedzibą w Polsce, skoncentrowana na branży gier wideo. Firma tworzy i wdraża esporty, eventy gamingowe, transmisje i treści medialne. Frenzy obsługuje również profesjonalne przenośne i automatyczne telewizory, dzięki czemu może produkować reality show z każdego zakątka świata. | www.frenzy.pl/pl/

READ  Gracze z Ohio, Festiwal Dziedzictwa Hiszpańskiego i nie tylko

O ESE
ESE to europejska firma rozrywkowa i technologiczna zajmująca się grami i e-sportami. Firma świadczy szereg usług dla głównych twórców gier wideo, wydawców i marek, dostarczając technologię, infrastrukturę i usługi angażowania fanów na arenie międzynarodowej. ESE prowadzi również własne kanały e-commerce, drużyny e-sportowe i ligi gier. Oprócz możliwości rozwoju organicznego firma rozważa selektywne przejęcia zgodnie z celem, jakim jest stanie się dominującym globalnym graczem w technologii i infrastrukturze e-sportowej. | www.esegaming.com

wypowiedzi prognozujące
Niniejsza informacja prasowa zawiera pewne stwierdzenia, które mogą stanowić informacje dotyczące przyszłości zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi papierów wartościowych. Wszystkie oświadczenia, inne niż te odnoszące się do faktów historycznych, dotyczące działań, wydarzeń, wyników, wyników, rozwoju, wydajności lub osiągnięć, które ESE przewiduje, przewiduje lub będą miały miejsce w przyszłości (w całości lub w części) będą brane pod uwagę. Informacja. Informacje te mogą obejmować między innymi dane dotyczące: sukcesu wydarzenia Warka Planet of Gamers w 2022 r. i transmisji samego Frenzy’ego; Zdolność szaleństwa dotarcia do docelowych odbiorców i liczba wyświetleń, które otrzyma transmisja wydarzenia; oraz rola Frenzy w wydarzeniu Warka Planet of Gamers 2022. Często, choć nie zawsze, informacje wybiegające w przyszłość można zidentyfikować za pomocą słów takich jak „plany”, „oczekuje”, „oczekiwany”, „budżet”, „zaplanowany”, „ oszacowania”, „przewiduje”, „zamierza”, „oczekuje” lub „uważa” lub odmiany (w tym negatywne) tych słów i wyrażeń lub zwroty utworzone w czasie przyszłym lub sugerujące, że jakieś działanie, wydarzenie lub wynik może „może”, „może” lub „będzie” (lub inne poprzednie warianty) zostać przyjęty, wystąpić, zmaterializowany lub zmaterializowany. Informacje dotyczące przyszłości są oparte na aktualnie dostępnych danych konkurencyjnych, finansowych i ekonomicznych, planach operacyjnych, strategiach lub przekonaniach na dzień publikacji niniejszego komunikatu, ale obejmują znane i nieznane rodzaje ryzyka, niepewności, założenia i inne czynniki, które mogą spowodować rzeczywiste wyniki lub osiągnięcia ESE, aby istotnie różniły się od jakichkolwiek wyników, wydajności lub przyszłych osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w informacjach wybiegających w przyszłość. Czynniki te mogą opierać się na informacjach dostępnych obecnie ESE, w tym informacji uzyskanych od zewnętrznych analityków branżowych i innych zewnętrznych źródeł, i są oparte na bieżących oczekiwaniach lub przekonaniach kierownictwa dotyczących przyszłego rozwoju, wyników działalności i przyszłego kapitału (w tym Czyli kwota, charakter i źródła jego finansowania) oraz nakłady. Wszelkie informacje dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są wyraźnie objęte niniejszym ostrzeżeniem. Obrót papierami wartościowymi ESE należy uznać za wysoce spekulacyjny.

READ  Netflix przejmuje Boss Fight Entertainment - Wiadomości z europejskiej branży gier

Ani TSX Venture Exchange, ani Dostawca usług regulacyjnych (zgodnie z definicją w zasadach TSX Venture Exchange) nie ponoszą odpowiedzialności za adekwatność lub dokładność tej wersji.

ŹRÓDŁO ESE Entertainment Inc.
Aby uzyskać więcej informacji o ESE, prosimy o kontakt:
Daniel Mogill, Relacje Inwestorskie
[email protected]
647-492-1535