Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Drużyna piłkarska Cincinnatus Girls ukoronowała mistrzostwo dywizji po pokonaniu Polski (zdjęcia w załączeniu) – Cortland Voice

Drużyna piłkarska Cincinnatus Girls ukoronowała mistrzostwo dywizji po pokonaniu Polski (zdjęcia w załączeniu) – Cortland Voice

Drużyna piłkarska dziewcząt Cincinnatus wygrywa mecz o mistrzostwo z Polską (Źródło: Kaitlyn Hession).

Najwyżej rozstawione Cincinnatus Lions zostały mistrzami klasy D Division III po pokonaniu trzeciego rozstawionej Polski w finałowej rundzie Mistrzostw Sekcji w piątek wieczorem.

Cincinnati wygrał mecz bliskim wynikiem 3-2 na State University of New York.

Pierwsza połowa była wyrównana, każda drużyna strzeliła jednego gola w pierwszej połowie.

Jednak Lady Lions udało się zebrać wszystko razem, aby ostatecznie wygrać mecz w drugiej połowie.

– Myślałam, że pierwsza połowa była chaotyczna, a nasze dziewczyny były bardzo zdenerwowane – powiedziała Lisa Sostad, szefowa Cincinnatus. „Więc podczas przerwy powiedzieliśmy im, że ciężko pracują, ale musieli skupić się na naszej grze i kontynuować grę.

– Myślę, że nasza gra w posiadanie piłki jest mocna – dodał trener Sostad. „Nasze podania są świetne i myślę, że kiedy masz piłkę w takim meczu, to zadziała”.

Przez cały mecz Cincinnatus był prowadzony przez Kylę Sustad (2 gole, 1 asysta), Mandy Waltz (1 gol) i Kasię Schuyler (1 asysta).

Polskę prowadzili Shelby Higgs (jedna bramka), Logan Cuckinham (jedna bramka) i Lily Martin (jedna asysta).

Zapytany, jak zespół przygotował się do tego ważnego meczu, trener Sustad powiedział: „Środowa noc, po naszym meczu, oglądaliśmy mecz Polski; pokonali Hamiltona. Oglądaliśmy dużo, jak grają i dużo rozmawialiśmy o ich planie gry Udało nam się zidentyfikować ich najlepsze dziewczyny, które kierowały zespołem, więc skupiliśmy się na tym i skończyło się dla nas.

Oto szczegóły wczorajszego wyniku meczu o mistrzostwo:

Zespół pierwszy Drugi ostateczny
Cycinnatus 1 2 3
Polska 1 1 2

Po zwycięstwie Cincinnati został ukoronowany jako mistrz klasy D Division III.

„Naprawdę pracowaliśmy, aby pozostać pozytywnym i mieć pozytywne nastawienie przez cały sezon” – powiedział trener Sustad. „Wciąż uczymy się rozwijać jako zespół i jestem naprawdę dumny z naszych dziewczyn w tym roku. Wszystkie naprawdę wzrosły. Czuję, że każda dziewczyna w tym zespole dorosła. ”

The Lions wejdą teraz do stanowych mistrzostw klasy D z niepokonanym rekordem 19-0.

READ  Kapsułki piłkarskie dla szkół średnich | Wiadomości, sport, praca

Nawiasy do mistrzostw stanu nie zostały jeszcze ogłoszone.

Według najnowszych rankingów krajów z Stowarzyszenie Pisarzy Sportowych stanu Nowy Jork, Cincinnatus, zajmuje obecnie trzecie miejsce w stanie w klasie D; Pod nr 1 Mount Academy i 2 Fillmore.

Oto kilka zdjęć z wczorajszego podzielonego meczu o mistrzostwo (zdjęcia dostarczone przez Kaitlyn Hession):