Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Posezonowe nagrody dla Stowarzyszenia Trenerów Siatkówki Dystryktu 1 | Wiadomości, sport, praca

Szkoła Volleyball Coaches Association 1 w Ohio wybrała zwycięzców wszystkich okręgów na sezon 2022. Poniżej znajduje się pełna lista sportowców z Dystryktu 1, którzy otrzymali wyróżnienia.

Dywizja II

Gracz Roku: Lauren Balloni (Gerrard)

Trener Roku: Dan McKinstry (East Liverpool).

Pierwszy zespół

Peyton Roberts (lokalny Beaver), Parker Wilkins (Canfield), Kia White (East Liverpool), Faith Grafton (East Liverpool), Lauren Balloni (Gerrard), Brie Latell (Gerrard), Courtney Clark (Howland), Remington Ryan (Jefferson) , Chloe O’Rourke (Jefferson), Trinity Lamb (Ursulin), Claire Bronner (Oddział Zachodni), Rajan Greenesen (Oddział Zachodni)

druga drużyna

Aleia Evanko (Beaver Local), Abby Muckelroy (Canfield), Dalani Ice (East Liverpool), Sydney Park (Genewa), Bailey Walters (Girard), Sianna Dykes (Howland), Lauren Komorek (Hubbard), Helina Edgar (Jefferson), Kelly Byblosky (Ursulin), Adele Peters (Oddział Zachodni)

honorowy

Emma Joseph (lokalny Beaver), Riley Kinkade (Canfield), Kenzie Headley (East Liverpool), Gianna DeLuca (Genewa), Alison Dworkin (Gerrard), Alyssa Masucci (Howland), Peyton Slovescu (Hubbard), Sarah Stone (Jefferson), Zoe Reed (Salem), Michaela Petty (Struthers), Lorden Dinardo (Ursulin), Hannah Rush (Oddział Zachodni)

Dywizja III

Gracz roku: Tara Little (widok na jezioro)

Trener Roku: Alicia Auer (Crestview)

Pierwszy zespół

Kendall Bron (Campbell Memorial), Avery Clay (Champion), Elle Jackson (Kolumbia), Grace Oyer (Crestview), Abby Emch (Crestview), Riley McDonough (Labra), Tara Little (Lake View), Maggie Pavlansky (Lakeview), Faith Schneider (Mineral Ridge), Samantha Sowella (Mineral Ridge), Sarah Forsyth (Polska), Maria Primavera (South Range), Grace Knight (United)

druga drużyna

Lauren Shengledecker (Brookfield), Carla Ramirez Ortiz (Campbell Memorial), Maria Fire (Cardinal Money), Kennedy Caldwell (mistrz), Ava Heinrich (Kolumbia), Alina Orr (Crestview), Emily Downey (Crestview), Fada Allen (Labray) Reagan Price (Lakeview), Lexi Muck (Liberty), Ava Hulett (Mineral Ridge), Olivia Booth (Mineral Ridge), Morgan Bailey (Polska), Saige Payne (Pymatuning Valley), Jamie Feren (South Range), Grayson Kidder (zjednoczone )

READ  Sky Sports przygotowuje się do „zmniejszenia” hałasu tłumu przed podróżą Celticu do St Mirren z powodu obaw fanów

honorowy

Kylie Wellman (Brookfield), Cera Cross (Campbell Memorial), Abby Mitchell (Cardinal Money), Callisto Ridgway (mistrz), Cameron Perkins (Kolumbia), Meredith Hart (Crestview), McKayla Hobbs (Grand Valley), Kalayah Bradley (Labra) , Maddy Payus (Lake View), Mia Parker (Liberty), Gianna Paris (Mineral Ridge), Katie MacDonald (Polska), Mae Strona (Pematoning Valley), Madison Daddo (South Range), Zoe Smith (United)

Czwarta dywizja

Gracz Roku: Presley Stokes (Walesville)

Trener Roku: Kaitlin Kristlip (Bloomfield).

Starszy przedstawiciel krajowy: Payton Fleischer (Maplewood)

Pierwszy zespół

Sarah Bates (borsuk), Hannah Bates (borsuk), Hannah Warner (Bloomfield), Morgan Charlton (Bristol), Mia Lee (Wschodnia Palestyna), Mia Jericho (Jackson Milton), Payton Fleischer (klon), Maria Russell (McDonald), Gianna Costantino (McDonald), Riley Millott (południowa miejscowość), Ashley Shrodis (południowa miejscowość), Belen Brongaard (Springfield), Presley Stokes (Wellsville), Alana Amato (Wellsville), Alivia Hughes (Rezerwa Zachodnia), Lisa Eschert (Rezerwat Zachodni). )))

druga drużyna

Gabriella Miller (Borsuk), Abigail Foster (Bloomfield), Kylie Burns (Bristol), Mia Rossumanno (Chalker), Mackenzie Parker (Wschodnia Palestyna), Lauren Miasick (Hartland Christian), The Big Group (Jackson Milton), Hannah Myers (JFK) ) ), Elisa Baker (Lizbona), Hadassah Rivera (Lowellville), Lauren Sierra (McDonald), Natalie Albert (Newton Falls), Blake Thomas (Sebring), Kia McCauley (Southern District), Sammy McKim (Springfield), Aubrey Ramsay ( Wellsville), Bella Poppleretter (Wellsville), Raylene Meyer (Rezerwat Zachodni)

honorowy

Haley Myers (Badger), Madeleine Coon (Bloomfield), Megan King (Bristol), Julia Krukowski (Chalker), Eli Berger (Wschodnia Palestyna), Sophia Stewart (Hartland Christian), Grace Jones (Jackson Melton), Isabella Mauro (JFK) ), Ella Grigorino (Letonia), Madison Mariner (Lizbona), Ariana Romano (Lowellville), Emma Harris (Maplewood), Gianna Tautou (Matthews), Grace Bundy (McDonald), Danielle Drake (Newton Falls), Alexa Cruz (Sebring) , Olivia Kearns (Southern Local), Jamajka Broungard (Springfield), Diandra Tinsley (Christian Valley), Brooke Hackney (Wellsville), Angelina Kababianka (Rezerwat Zachodni)

READ  David M Mastery 1961-2022 | Wiadomości, sport, praca

Igrzyska Starszych Dystryktu 1 odbędą się 13 listopada o godz. 14.00 i 15.00 w miejscowej szkole Beaver High School.


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej