Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Drop the Mic: żądanie republikańskiego senatora, aby nacisnąć przycisk ciszy Bidena wywołuje śmiech | Joe Biden

Minister spraw zagranicznych , Anthony Mrugnięcie, oparł się śmiechowi na Kapitolu we wtorek, gdy republikański senator James Risch bezlitośnie wypytywał go o plotkę, że pracownik Białego Domu „naciska guzik i tnie” [Joe Biden] Od środka zdania „z radiem.

„Ktoś w Białym Domu ma prawo nacisnąć guzik i odciąć prezydentowi możliwość mówienia i wyrażania głosu. Kim jest ta osoba?” – zapytał Rich, który był także byłym porucznikiem gubernatora Idaho.

Na nagraniu wideo z zeznań Blinken próbuje powstrzymać swoje rozbawienie, gdy Rich wielokrotnie zadaje mu różne powtórzenia tego samego pytania podczas przesłuchania, które miało koncentrować się na wycofaniu się USA z Afganistanu.

„Każdy, kto zna prezydenta, w tym członkowie komisji, wie, że mówi bardzo wyraźnie i celowo za siebie” – powiedział Blinken. „Nikt tego nie robi.”

– Chcesz powiedzieć, że w Białym Domu nie ma nikogo, kto mógłby to odciąć? – zapytał ponownie Reish. „Szeroko donosi się, że ktoś ma możliwość wciśnięcia guzika, odcięcia głosu i uniemożliwienia mu mówienia” – nalegał Rich. „Kim jest ta osoba?”

– Nie ma takiej osoby – odpowiedział Blinken z chichotem. „Po raz kolejny prezydent mówi sam za siebie i podejmuje wszystkie strategiczne decyzje w oparciu o najlepszą radę, jaką może uzyskać od otaczających go ludzi”.

Jakby tego było mało, Risch ponownie zadał pytanie, a Blinken powtórzył odpowiedź.

Pomysł, że Biden jest kontrolowany przez kogoś, narodził się za kulisami z tweeta RNC Research, oficjalnego oddziału Republikańskiego Komitetu Narodowego, który twierdzi, że „ujawnia kłamstwa, hipokryzję i nieudaną skrajnie lewicową politykę Joe Bidena”.

Tweet zawierał klip wideo ze spotkania, na którym Biden został poinformowany przez urzędników federalnej i stanowej agencji przeciwpożarowej o pożarach lasów na Zachodzie.

Biden odpowiada na komentarze George’a Geislera, leśnika stanowego, który reprezentuje stanowe Stowarzyszenie Leśnictwa na odprawie.

„Czy mogę zadać pytanie?” Biden pyta Geslera. „Jedna z rzeczy, nad którymi pracowałem z kilkoma innymi…” i podsumowanie jest krótkie.

ten Dłuższa wersja rozmowy, który jest dostępny na oficjalnym kanale YouTube Białego Domu, kończy się po tym, jak Biden zadaje pytanie „Czy mogę ci zadać pytanie?”

Podczas gdy tweet RNC był oparty na poniedziałkowym pożarze, prawicowcy od miesięcy grają o możliwość, że Biały Dom ”Zakaz Bidena przed byciem wysłuchanym przez opinię publiczną’, ponieważ wychwytują przerwy w transmisji na żywo.

Chris Cuomo z CNN ujawnił spisek i dowód Że było to „upuszczenie mikrofonu”, co, jak powiedział, było zaplanowane.

Reporterzy, którzy na krótko śledzą Bidena, przychodzą zrobić zdjęcia, a potem zostają zwolnieni. Dzieje się tak cały czas” – powiedział – „Standardowe procedury operacyjne. Ale prawica buduje to kłamstwo od miesięcy. Wolą, żeby to było coś więcej.

Po zakończeniu okienka prasowego, w którym można nagrać i nagrać spotkanie, zostaną one wydane, a jest to czas cięcie paszyWedług innego doniesienia medialnego.

READ  47-letnia kobieta „podpaliła swój dom”, po czym usiadła na krześle i patrzyła, jak płonie