World

Karaiby i Bałkany zagrożone przeniesieniem na czerwoną listę

iW ramach potencjalnego postępu w celu uproszczenia systemu sygnalizacji świetlnej, Thomas Cook zauważył, że posunięcie to „zwiększy zaufanie konsumentów”.

Internetowe biuro podróży powiedziało, że zaufanie już wzrosło, a rezerwacje na połowę października wzrosły o 200 procent w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Alan French, dyrektor generalny Thomasa Cooka, powiedział:

“Uproszczenie systemu” sygnalizacji świetlnej” będzie mile widzianą wiadomością w naszej branży i zwiększy zaufanie konsumentów, jeśli chodzi o rezerwację podróży za granicę. Już zaczynamy dostrzegać, że zaufanie rośnie wraz ze stabilizacją ograniczeń w podróżowaniu, a program szczepionek nadal się rozwija. roll out – np. liczba rezerwacji wzrosła W tym miesiącu połowa semestru odbyła się w ciągu tygodnia o ponad 200 proc. w porównaniu z poprzednim miesiącem.

“Niedawno zaobserwowaliśmy wzrost rezerwacji podróży natychmiastowych lub krótkoterminowych, przy czym jedna czwarta klientów rezerwuje loty w ostatniej chwili w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Ogłoszenie powinno dać konsumentom dodatkową pewność, że zaczną dokonywać rezerwacji wakacyjnych jeszcze w tym roku i w kolejnych latach. 2022.

„Jeśli chodzi o destynacje, Grecja pozostaje naszym najpopularniejszym celem podróży, a za nią plasują się Wyspy Kanaryjskie i Baleary, aw szczególności Majorka”.

READ  Nowy Jork i Kalifornia nakazują wszystkim pracownikom stanowym, w tym policji i nauczycielom, zaszczepienie się przeciwko COVID-19