Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dostawca łazienek zajmuje miejsce w Trade Park

x

Zarejestruj się za darmo, aby otrzymywać najnowsze wiadomości prosto na swoją skrzynkę e-mail

Zarejestrować

Obszar przemysłowy jest prawie całkowicie wynajęty po wynajęciu lady handlowej specjaliście od produktów łazienkowych.

Harris Lamb został nagrodzony certyfikowanym dostawcą Clifton Trade Bathrooms jako najnowszym użytkownikiem Minworth Trade Park, a firma zgodziła się na 10-letnią kadencję w jednostce F2. Wynika to z całkowitej renowacji bloku F składającego się z trzech jednostek w jednym z największych parków handlowych i przemysłowych w Anglii.

Neil Slade, dyrektor Harris Lamb, który nadzorował transakcję, powiedział, że pozostałymi jednostkami próżniowymi jest duże zainteresowanie i że prawie wszystkie właściwości są teraz albo na wystawie, albo na wystawie.

Jedna z najpopularniejszych nieruchomości w okolicy, Minworth Commercial and Industrial, zajmująca doskonałą lokalizację tuż przy autostradzie A38, oferuje nie tylko doskonały dostęp do autostrad i centrum miasta, ale także ma masę krytyczną lokalnych i regionalnych operatorów komercyjnych. Właściciel nieruchomości, klienci CBRE Global Investors, w ciągu ostatniego roku zainwestował znaczną kwotę w remont nieruchomości na tym terenie i jesteśmy teraz bliscy pełnego obłożenia.

„Zespół doradztwa budowlanego Harris Lamb nadzorował szereg prac w całym parku, gdy jednostki stały się wolne, w tym nowe sufity, wystrój zewnętrzny i wewnętrzny, nowe sufity, oświetlenie i drzwi dostępowe w celu zapewnienia wysokiej jakości magazynów w całym obiekcie.

„Standard tej modernizacji, skala istniejącego biznesu i jego pożądana kompaktowa lokalizacja przyciągnęły wielu nowych najemców, którzy wybrali Clifton Trade Bathrooms do stworzenia pierwszego magazynu w parku West Midlands. liczba innych lokali w ofercie o łącznej powierzchni ponad 70 stóp kwadratowych.1000 stóp kwadratowych, które po ukończeniu sprawią, że nieruchomość będzie prawie całkowicie zajęta.

Założona w 2005 r. firma Clifton Trade Bathrooms dostarcza wysokiej jakości łazienki i powiązane produkty i prowadzi działalność w 24 innych magazynach, wszystkie zlokalizowane w północnej Anglii i East Midlands. Minworth Trade Park to premierowa lokalizacja w West Midlands.

READ  Naukowcy odkrywają skamielinę dinozaura z asteroidy, która uderzyła w Ziemię

Inni mieszkańcy parku to Scrovex, Magnet Kitchens, Arco, Dulux i MKM Building Materials.