Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Do obsady Saint Seiya na żywo dołączyli Sean Bean, Famke Janssen i nie tylko

Do obsady Saint Seiya na żywo dołączyli Sean Bean, Famke Janssen i nie tylko

Święty Seiya Po debiucie w latach 80. stał się jednym z największych seriali anime, a Hollywood jest gotowe do rzucenia się na IP. Nie tak dawno opublikowano raport szczegółowo opisujący plany branży dotyczące podjęcia bezpośrednich działań Rycerze Zodiaku: Św Siya. Projekt w końcu trafił do obsady, w której występują wielkie gwiazdy, takie jak Sean Bean i Famke Janssen.

raport Pochodzi z The Hollywood Reporter Ostatnio uczyłem się też fachu z castingu. Do Bena i Jansena na ekranie dołączą McKinho, Madison Eastman, Nick Stahl, Diego Tinoco i Mark Dacascos. Według raportu projekt „wycofuje się z produkcji opakowań”, więc film wykracza daleko poza to, co wiedzą fani.

Jeśli chodzi o ekipę, reżyserię filmu zlecono Tomaszowi Bagińskiemu. Fani poznają polskiego twórcę ze względu na jego animacje i efekty specjalne w programach takich jak Magik. Toei produkuje film z pomocą Sony Pictures Worldwide Acquisitions. Andy Ching będzie koordynatorem walki po pracy nad najnowszym filmem Marvela. Jego pracę można znaleźć w Shang Chi i legenda odcinka dziesiątegoktóry jest teraz w kinach.

Niewiele wiadomo o filmie w charakterze oficjalnym, ale ten raport sugeruje: Rycerze Zodiaku: Św Siya To będzie historia pochodzenia. McInio zagra Seiyę, główną bohaterkę serialu. Film będzie śledził chłopca po tym, jak obudzi on rzadką kosmiczną moc, zmuszając Seiyę do walki z bogami. Zostanie przedstawiony dziewczynie o imieniu Seina, która walczy o kontrolę nad własnymi mocami, a Seiya będzie musiała zdecydować, czy ją zabić, czy chronić, gdy siły pozostające poza jej kontrolą eksplodują.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni Rycerze Zodiaku: Św SiyaSeria rozpoczęła się w 1986 roku pod kierownictwem twórcy Masami Kurumady. Tytuł, opublikowany przez Shueishę, trwał cztery lata i zrodził lata animacji. Święty SeiyaBajka była jedną z pierwszych, które stały się popularne za granicą w latach 90., a na jej film czekał długi czas. najnowsze osiągnięcia, Rycerze Zodiaku Ożyło z animacją Rycerze Zodiaku: Św Siya W 2019 jako reboot serii.

READ  EO: Aktualizacja na żywo najpopularniejszych filmów o osłach

Co myślisz o planach Hollywood? Święty Seiya? Czy jesteś gotowy, aby sprawdzić tę adaptację na żywo? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej lub śledź mnie na Twitterze @Megan Peters CB.