entertainment

Do obsady Saint Seiya na żywo dołączyli Sean Bean, Famke Janssen i nie tylko

Święty Seiya Po debiucie w latach 80. stał się jednym z największych seriali anime, a Hollywood jest gotowe do rzucenia się na IP. Nie tak dawno opublikowano raport szczegółowo opisujący plany branży dotyczące podjęcia bezpośrednich działań Rycerze Zodiaku: Św Siya. Projekt w końcu trafił do obsady, w której występują wielkie gwiazdy, takie jak Sean Bean i Famke Janssen.

raport Pochodzi z The Hollywood Reporter Ostatnio uczyłem się też fachu z castingu. Do Bena i Jansena na ekranie dołączą McKinho, Madison Eastman, Nick Stahl, Diego Tinoco i Mark Dacascos. Według raportu projekt „wycofuje się z produkcji opakowań”, więc film wykracza daleko poza to, co wiedzą fani.

Jeśli chodzi o ekipę, reżyserię filmu zlecono Tomaszowi Bagińskiemu. Fani poznają polskiego twórcę ze względu na jego animacje i efekty specjalne w programach takich jak Magik. Toei produkuje film z pomocą Sony Pictures Worldwide Acquisitions. Andy Ching będzie koordynatorem walki po pracy nad najnowszym filmem Marvela. Jego pracę można znaleźć w Shang Chi i legenda odcinka dziesiątegoktóry jest teraz w kinach.

Niewiele wiadomo o filmie w charakterze oficjalnym, ale ten raport sugeruje: Rycerze Zodiaku: Św Siya To będzie historia pochodzenia. McInio zagra Seiyę, główną bohaterkę serialu. Film będzie śledził chłopca po tym, jak obudzi on rzadką kosmiczną moc, zmuszając Seiyę do walki z bogami. Zostanie przedstawiony dziewczynie o imieniu Seina, która walczy o kontrolę nad własnymi mocami, a Seiya będzie musiała zdecydować, czy ją zabić, czy chronić, gdy siły pozostające poza jej kontrolą eksplodują.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni Rycerze Zodiaku: Św SiyaSeria rozpoczęła się w 1986 roku pod kierownictwem twórcy Masami Kurumady. Tytuł, opublikowany przez Shueishę, trwał cztery lata i zrodził lata animacji. Święty SeiyaBajka była jedną z pierwszych, które stały się popularne za granicą w latach 90., a na jej film czekał długi czas. najnowsze osiągnięcia, Rycerze Zodiaku Ożyło z animacją Rycerze Zodiaku: Św Siya W 2019 jako reboot serii.

Co myślisz o planach Hollywood? Święty Seiya? Czy jesteś gotowy, aby sprawdzić tę adaptację na żywo? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej lub śledź mnie na Twitterze @Megan Peters CB.

READ  Filmówki międzynarodowe i żeńskie zdobywają nagrody Aspen Pantsfest Awards 2021

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment