Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dhanush Jagame Thandiram również wyda w hindi, aktor 365 dni dla Michele Morrone, aby zadebiutować w Bollywood i więcej

Dhanush Jagame Thandiram również wyda w hindi, aktor 365 dni dla Michele Morrone, aby zadebiutować w Bollywood i więcej

Hej przyjaciele, sobota się skończyła, a nowy dzień już się zaczął. To prowadzi nas do naszego codziennego serwisu informacyjnego dla was wszystkich, dzięki czemu najnowsze informacje ze świata rozrywki online są dostępne w jednym miejscu. Mamy więc wiele nowych ogłoszeń, kilka dodatkowych ogłoszeń, kilka aktualizacji dotyczących nadchodzących wydań OTT dla wszystkich w sklepie OTT News Today. Więc bez ceregieli zabierzmy dekko do dzisiejszych twórców wiadomości OTT tutaj:

Aktualizacja Jagame Thandiram

Gwiazda Dhanush, Jagame Thandiram, cieszy się dużym zainteresowaniem i jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier OTT w tym miesiącu. Thriller tamilski został wcześniej zaplanowany do wydania w jednym języku na Netflix. Ale teraz donosi, że Jagame Thandiram będzie miał również wersję indyjską. Oczekuje się, że wersje dubbingowane telugu i malajalam zostaną wydane 18 czerwca 2021 r. wraz z wersjami tamilskimi i hindi. Oprócz Dhanush w tym filmie Karthik Subbaraj występują także Aishwarya Lekshmi i James Cosmo, a także Joju George i Kalaiyarasan.

Michelle Moroni Bollywood/cyfrowy debiut

Po występie w polskim dramacie erotycznym 365 Days, włoski aktor i model, Michel Moroni był rozchwytywany w filmach i serialach na całym świecie. Zgodnie z najnowszym raportem w Times of India, Karan Johar i jego zespół skontaktowali się z aktorem w projekcie Karan Dharmatic Entertainment. Cóż, jeśli wszystko pójdzie dobrze, przygotuj się na więcej atrakcji.

kontynuacja Cruelli

Mówi się, że sequel Cruelli Emmy Stone Starrer pracuje dla Disneya. Film, który został wydany równocześnie 28 maja, podbił serca. Według najnowszych doniesień reżyser i Craig Gillespie oraz scenarzysta Tony McNamara pracują już nad sequelem.

NIESKOŃCZONY na Netflix

Mark Wahlberg jest następny, Infinite już teraz na Paramount plus. Wcześniej zaplanowano wydanie w sierpniu 2020 r., Jego twórcy zostali opóźnieni z powodu pandemii. Nie należy jednak czekać na premierę Infinite 10 czerwca 2021 roku. Film science fiction z udziałem Chiwetel Ejiofor, Sophie Cookson, Jason Mantzoukas, Robert Friend, Liz Carr, Toby Jones i Dylan O’Brien.

READ  Polscy naukowcy odkryli nowy międzygwiezdny metal ciężki

Następny reżyser Vijay ma wersję OTT

Przywódca Thalaivi AL Vijay Już 31 października, w którym wystąpią Nivetha Pethuraj, Manjima Mohan, Rebba Monica John, Megha Akash i Visaka Sen, to dwujęzyczny film, który zostanie wydany na OTT. Źródło powiedziało Bawabie: „Film będzie kręcił się wokół wydarzeń, które mają miejsce na imprezie Halloween, gdy w żartie zrobionym przez gospodarza wystąpi błąd”.

Kradzieży pieniędzy w ostatnim sezonie

Fani Money Heist są nieco rozczarowani faktem, że popularna hiszpańska seria dramatów o napadach zakończy się w piątym sezonie. Twórcy serialu zareagowali na zakończenie serialu, mówiąc, że chcą „odejść z wielkimi fanfarami i stworzyć sezon, który jest bardzo wyjątkowy pod wieloma względami”.

List z podziękowaniami Manoj Bajpayee

Od czasu premiery The Family Man 2 w piątek, Manoj Bajpayee został zasypany miłością z całego kraju. Napisał list z serca, dziękując wszystkim. Powiedział: „Nie wiem, co i ile słów, aby opisać, jak bardzo jestem wdzięczny Bogu Wszechmogącemu i publiczności za ogromną reakcję na @familymanamazon” z jego filmem z serii. Sprawdź to tutaj:

Bądź na bieżąco z BollywoodLife, aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualizacje z Bollywood, Hollywood, South, TV i seriali internetowych.
Kliknij, aby do nas dołączyć Serwis społecznościowy FacebookA ŚwiergotA youtube A Instagram.
Śledź nas też komunikator facebookowy Aby uzyskać najnowsze aktualizacje.