Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Detroit Lions restrukturyzuje kontrakt Taylora Deckera, tworząc 4,5 miliona dolarów na okładkę

Detroit Lions restrukturyzuje kontrakt Taylora Deckera, tworząc 4,5 miliona dolarów na okładkę

Detroit Lions zrestrukturyzowało kontrakt Taylora Deckera, aby stworzyć przestrzeń okrywową o wartości 4,5 miliona dolarów. Raport z Yates Field ESPN.

Lwy weszły na obóz treningowy z dużą ilością miejsca, ale z powodu kilku kontuzji nagle stanęły przed maksymalną pensją. Podczas gdy tylko 51 najlepszych kontraktów w 53-osobowym składzie Lions liczy się do limitu wynagrodzeń, inne czynniki są również uwzględniane w równaniu, takie jak zawodnicy z kontuzjowaną rezerwą, rezerwą/PUP, rezerwą/NFI i skład trenerski.

Oto krótki przegląd dodanych kosztów górnych wynagrodzeń, poza górną 51:

  • Pięciu kontuzjowanych zawodników rezerwowych: nieco ponad 4 miliony dolarów na okładce
  • Jameson Williams w Reserve/NFI: nieco ponad 3,1 miliona dolarów
  • Czterech graczy w składzie Reserve/PUP: ok. 18 milionów dolarów
  • Zespół trenerski: 3,4 mln USD

Podczas gdy Lwy będą mogły zamienić rezerwowe fundusze/NFI i PUP z graczami usuniętymi z tych składów – zmniejszając w ten sposób limit, gdy inni gracze zostaną usunięci z aktywnego składu – Lwy nadal mają w tej chwili kłopoty i muszą trochę zarobić przestrzeń, która pomoże im przejść przez połowę pierwszego sezonu.

Restrukturyzacja firmy Decker ma sens. Deckers są istotną częścią organizacji i mają wystarczająco elastyczną umowę, aby Lwy mogły uzyskać wymaganą przestrzeń.

Oto jak działa restrukturyzacja. The Lions zabrali 6 milionów dolarów podstawowej pensji Deckera w 2022 roku i zamienili ją w premię za podpisanie kontraktu. Podobnie jak w przypadku wszystkich premii za podpisanie umowy, 6 milionów dolarów jest dzielone równo na pozostałe lata umowy. Tak więc, gdy pozostały cztery lata, każdy rok (w tym ten anulowany w 2025 r.) otrzymuje 1,5 miliona dolarów dodane poprzez komponent premii za podpisanie.

Tak więc na sezon 2022 Lwy usunęły 6 milionów dolarów z podstawowej pensji Deckera, dodając 1,5 miliona dolarów premii za podpisanie kontraktu, uwalniając w ten sposób 4,5 miliona dolarów w nowej przestrzeni.

READ  Chester: The Dinosaur Adventure odbędzie się tego lata w Estates

Oto spojrzenie na to, jak rozwinął się nowy kontrakt Deckera:

2022: 8,75 mln USD wynagrodzenia podstawowego + 5,4 mln USD proporcjonalnej premii za podpisanie umowy + 250 000 USD premii za ćwiczenia = Maksymalnie 14,4 miliona dolarów

2023: 13,7 mln USD wynagrodzenia podstawowego + 5,4 mln USD proporcjonalnej premii za podpisanie umowy + 250 000 USD premii za ćwiczenia = Maksymalnie 19,35 miliona dolarów

2024: 12,95 mln USD wynagrodzenia podstawowego + 5,4 mln USD proporcjonalnej premii za podpisanie umowy + 500 000 USD premii składowej + 250 000 USD premii za ćwiczenia = Maksymalnie 19,1 miliona dolarów

2025: Rok anulowany – Maksymalnie 3,9 miliona USD (podzielony bonus)

Plusem dla Lwów jest limit wynagrodzeń, a teraz mają blisko 3 miliony dolarów na rozpoczęcie sezonu, wiedząc, że prawdopodobnie będzie ich więcej, gdy gracze zostaną usunięci z list kontuzjowanych.

W międzyczasie Decker dostaje czek na 6 milionów dolarów, bez zmiany całkowitej kwoty w jego kontrakcie i większe bezpieczeństwo w składzie – teraz kosztuje więcej grzywien, jeśli Czarni zdecydują się odejść od Deckera w ciągu najbliższych trzech sezonów.