Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Detroit Lions restrukturyzuje kontrakt Taylora Deckera, tworząc 4,5 miliona dolarów na okładkę

Detroit Lions zrestrukturyzowało kontrakt Taylora Deckera, aby stworzyć przestrzeń okrywową o wartości 4,5 miliona dolarów. Raport z Yates Field ESPN.

Lwy weszły na obóz treningowy z dużą ilością miejsca, ale z powodu kilku kontuzji nagle stanęły przed maksymalną pensją. Podczas gdy tylko 51 najlepszych kontraktów w 53-osobowym składzie Lions liczy się do limitu wynagrodzeń, inne czynniki są również uwzględniane w równaniu, takie jak zawodnicy z kontuzjowaną rezerwą, rezerwą/PUP, rezerwą/NFI i skład trenerski.

Oto krótki przegląd dodanych kosztów górnych wynagrodzeń, poza górną 51:

  • Pięciu kontuzjowanych zawodników rezerwowych: nieco ponad 4 miliony dolarów na okładce
  • Jameson Williams w Reserve/NFI: nieco ponad 3,1 miliona dolarów
  • Czterech graczy w składzie Reserve/PUP: ok. 18 milionów dolarów
  • Zespół trenerski: 3,4 mln USD

Podczas gdy Lwy będą mogły zamienić rezerwowe fundusze/NFI i PUP z graczami usuniętymi z tych składów – zmniejszając w ten sposób limit, gdy inni gracze zostaną usunięci z aktywnego składu – Lwy nadal mają w tej chwili kłopoty i muszą trochę zarobić przestrzeń, która pomoże im przejść przez połowę pierwszego sezonu.

Restrukturyzacja firmy Decker ma sens. Deckers są istotną częścią organizacji i mają wystarczająco elastyczną umowę, aby Lwy mogły uzyskać wymaganą przestrzeń.

Oto jak działa restrukturyzacja. The Lions zabrali 6 milionów dolarów podstawowej pensji Deckera w 2022 roku i zamienili ją w premię za podpisanie kontraktu. Podobnie jak w przypadku wszystkich premii za podpisanie umowy, 6 milionów dolarów jest dzielone równo na pozostałe lata umowy. Tak więc, gdy pozostały cztery lata, każdy rok (w tym ten anulowany w 2025 r.) otrzymuje 1,5 miliona dolarów dodane poprzez komponent premii za podpisanie.

Tak więc na sezon 2022 Lwy usunęły 6 milionów dolarów z podstawowej pensji Deckera, dodając 1,5 miliona dolarów premii za podpisanie kontraktu, uwalniając w ten sposób 4,5 miliona dolarów w nowej przestrzeni.

READ  Co kryje się za każdym stopniem kwadratowym w przestrzeni kosmicznej?

Oto spojrzenie na to, jak rozwinął się nowy kontrakt Deckera:

2022: 8,75 mln USD wynagrodzenia podstawowego + 5,4 mln USD proporcjonalnej premii za podpisanie umowy + 250 000 USD premii za ćwiczenia = Maksymalnie 14,4 miliona dolarów

2023: 13,7 mln USD wynagrodzenia podstawowego + 5,4 mln USD proporcjonalnej premii za podpisanie umowy + 250 000 USD premii za ćwiczenia = Maksymalnie 19,35 miliona dolarów

2024: 12,95 mln USD wynagrodzenia podstawowego + 5,4 mln USD proporcjonalnej premii za podpisanie umowy + 500 000 USD premii składowej + 250 000 USD premii za ćwiczenia = Maksymalnie 19,1 miliona dolarów

2025: Rok anulowany – Maksymalnie 3,9 miliona USD (podzielony bonus)

Plusem dla Lwów jest limit wynagrodzeń, a teraz mają blisko 3 miliony dolarów na rozpoczęcie sezonu, wiedząc, że prawdopodobnie będzie ich więcej, gdy gracze zostaną usunięci z list kontuzjowanych.

W międzyczasie Decker dostaje czek na 6 milionów dolarów, bez zmiany całkowitej kwoty w jego kontrakcie i większe bezpieczeństwo w składzie – teraz kosztuje więcej grzywien, jeśli Czarni zdecydują się odejść od Deckera w ciągu najbliższych trzech sezonów.