Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Detalista Blackhall rozszerza przestrzeń handlową po „boomie biznesowym”

Detalista Blackhall rozszerza przestrzeń handlową po „boomie biznesowym”

Właścicielka firmy Simply Furnishing, Sharon Dunn, podjęła decyzję o rozszerzeniu działalności po założeniu firmy w niecały rok po jej pierwszym otwarciu w ramach programu startowego Microshops.

Dumny właściciel firmy wprowadzi się teraz do powierzchni dwóch tysięcy stóp kwadratowych w centrum handlowym Pavilion w Thornaby, aby zaspokoić popyt.

Czytaj więcej: Podwój radość, ponieważ 42 000 funtów przyznano grupom młodzieżowym

Mówiąc o swojej podróży, Sharon przyznała, że ​​jest „podekscytowana” rozpoczęciem kolejnego kroku w swoim biznesie.

Powiedziała: „Pracując przez wiele lat w handlu detalicznym meblami, zdecydowałam się przenieść ze sklepu wiejskiego do pawilonu i zacząć od małego sposobu na przetestowanie wód.

„To był pozytywny start, ale nie chcąc stać długo w miejscu, zdecydowałem się rozszerzyć do trzech kapsułek. Biznes szedł dobrze i chcąc iść dalej, zdecydowałem się otworzyć dla siebie pełny sklep.

„Cieszę się, że otwieram jej drzwi i obiecuje ekscytujące czasy. Microshops był świetną okazją do rozpoczęcia tego, co stało się dobrze prosperującym biznesem.”

Proste umeblowanie nie będzie jedyną nowością, ponieważ wielokrotnie nagradzane solarium Indigo Sun ma zostać otwarte w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Martin Wade, zarządzający aktywami centrum skrzydła o powierzchni 270 000 stóp kwadratowych, pochwalił sukces Sharon.

Uzyskaj więcej od The Northern Echo dzięki cyfrowej subskrypcji Premium Plus już od 1,50 GBP tygodniowo

„To jest dokładnie ten rodzaj sukcesu, który uwielbiamy widzieć w Microshops. Koncepcja mikromarketu zapewnia detalistom doskonałą okazję do zaspokojenia potrzeb większej liczby odbiorców, którzy są w Centrum Handlowym Pavilion siedem dni w tygodniu.

„Jesteśmy zachwyceni widząc, jak działalność Sharon rozwinęła się na stoisku w ciągu ostatnich 10 miesięcy, a my i najemca wierzymy, że to właściwy moment, aby złożyć wniosek o moduł wbudowany w centrum handlowe”.

Działalność Sharon nie będzie jedyną nowością, ponieważ wielokrotnie nagradzane solarium Indigo Sun ma zostać otwarte w ciągu najbliższych kilku tygodni.

READ  Mieszkańcy kanadyjskiego miasta proszą producenta rakiet o wstrzymanie testów silników