Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data wydania, czyli „jesteśmy kuloodporni” i lista utworów

Kilka tygodni po ich przeboju Butter podczas rozdania nagród Grammy w 2022 roku, BTS ogłosili, że wydają więcej muzyki – i to wkrótce. Technicznie rzecz biorąc, wykrywanie pierwszy Wydarzenie dla fanów w ostatnią noc rezydencji BTS w Las Vegas w sobotę 16 kwietnia, gdy na scenie udostępniono wideo — i tak, publiczność odpowiedział odpowiednio. Następnego dnia grupa udostępniła wideo w swoich mediach społecznościowych, ujawniając czarno-biały materiał z występu (dostrojony do stałego szumu radosnego tłumu). Na ekranie pojawia się fraza „We are Bulletproof” wypowiadana przez BTS, a następnie pojawia się data 6 czerwca.

Agencja BTS Big Hit oficjalnie podpisała ogłoszenie o nazwie, ponieważ różnorodny Raporty Via Weverse – ale poza tym, że nowa muzyka już jest w drodze, szczegółów jest niewiele. Na początek album nazywa się Jesteśmy kuloodporne A może to jajko wielkanocne?? Kiedy możemy spodziewać się jednej piosenki? A co ze współpracą?

Oto wszystko, co do tej pory musisz wiedzieć o nowym albumie BTS.

Tytuł nowego albumu BTS

Wydaje się bardzo prawdopodobne, że wers „We Are Bulletproof” nawiązuje do nazwy nowego albumu BTS – a jeśli jesteś ARMY, wiesz, że to ważna fraza. „Kuloodporni Skauci” to tłumaczenie oryginalnej nazwy grupy, Jak wskazuje Allkpop. „Prowadzimy Pt. 2″ to także nazwa wczesnej piosenki BTS.

Data premiery nowego albumu BTS

W ogłoszeniu Weverse, Big Hit Music potwierdziło, że nowy album BTS ukaże się 10 czerwca. „Szczegóły dotyczące nowego albumu zostaną podane w osobnym zawiadomieniu w późniejszym czasie” – podsumowano w oświadczeniu.

Lista utworów z nowego albumu BTS

Chociaż pierwszy singiel i lista utworów dla nowego albumu BTS jeszcze nie zostały wydane, jest wiele miejsca na spekulacje, jakiego rodzaju muzyki ARMY może spodziewać się na nowym albumie. W zeszłym roku J-Hope powiedział Bustle’owi, że ma nadzieję „wypolerować trochę [his] osobiste” w najbliższej przyszłości, podczas gdy powinieneś spodziewać się również popularnych teledysków i programów (duh), ponieważ grupa bardziej niż kiedykolwiek dba o ruch. Powiedział: „Myślę, że to niezaprzeczalny fakt, że pokazy naprawdę wznoszą i poprawiają Muzyka BTS.” , więc ciężko nad tym pracujemy i ciężko pracujemy nad tym.” „Dlatego w dzisiejszych czasach bardziej skupiam się na choreografii.”

READ  Słoń: Kamil Krawicki posuwa się naprzód ze swoją produkcją filmową w polskiej „Strefie Wolnej od Gejów i Transseksualistów”

A jeśli naprawdę marzymy, oto jest to – może Olivia Rodrigo i BTS spotykają się, aby stworzyć prawdziwie przełamującą internet współpracę? Na czerwonym dywanie Grammy, Kim Tae Hyung (aka J) MI! Chciałby w przyszłości pracować z wokalistą „Good 4 U”.

Ten post zostanie zaktualizowany o dodatkowe szczegóły, ponieważ więcej informacji o nowym albumie BTS stają się dostępne.