science

Czy miałbyś miejsce w swoim sercu i dom dla jednego z tych psów?

Casper jest wspaniałym psim towarzyszem, jest nieśmiałym, ale bardzo uroczym i inteligentnym chłopcem szukającym spokojnego domu

Casper jest wspaniałym psim towarzyszem, jest nieśmiałym, ale bardzo uroczym i inteligentnym chłopcem szukającym spokojnego domu.

Jest w domu i uwielbia się przytulać, gdy cię pozna, a jego ulubioną zabawką do zabawy jest piłka!

Casper woli nie być sam na zbyt długo, ale obecnie przechodzi szkolenie, które pomoże mu lepiej się zaaklimatyzować i miejmy nadzieję, że potencjalni właściciele będą mogli nadal z nim przebywać w domu.

Casper lubi żyć w cichym otoczeniu, ponieważ nie lubi zatłoczonych miejsc i potrzebuje domu tylko dla dorosłych, bez dzieci i niewielu odwiedzających. Chodzenie może być dla nich męczące i potrzebują domu z bezpiecznym, odpowiednio dużym ogrodem, w którym mają dużo miejsca do biegania i zabawy i gdzie nie będą musieli wychodzić na spacer.

Cleo jest naprawdę energiczna, ma mnóstwo energii i uwielbia być zajęta

Casper lubi wiedzieć, że jesteś w pobliżu i lubi spać z tobą w sypialni w nocy, a także woli być jedynym psem w domu.

Cleo jest naprawdę energiczna, ma mnóstwo energii i uwielbia być zajęta. Cleo na początku może być trochę nieśmiała, ale wkrótce wraca, a kiedy to zrobi, będziesz mieć najlepszą przyjaciółkę na całe życie! Uwielbia gry, zwłaszcza tenis.

Cleo szuka aktywnego domu z dużym, bezpiecznym ogrodem, bez psów w pobliżu.

Mogą naprawdę działać, gdy zobaczysz inne psy i będziesz musiał zabrać je do cichych miejsc na spacery, nie powinno to stanowić problemu, ponieważ są bardziej niż szczęśliwi, mogąc wskoczyć do samochodu na przygodę! Biorąc pod uwagę poziom aktywności Cleo, najlepiej będzie pasować do domu ze starszymi nastolatkami, 16 lub starszymi. Nowi właściciele idealnie będą mieli wcześniejszą wiedzę szkoleniową i będą chętni do współpracy z Cleo.

Conor O’Kane, dyrektor Dogs Trust Ballymena Rehoming, wyjaśnia zmiany w centrum, gdy ograniczenia łagodzą: „Od czasu wybuchu pandemii Dogs Trust Ballymena Rehoming nadal przyjmuje, opiekuje się i repatriuje psy dzięki naszemu niesamowitemu zespołowi i lokalni kibice.

“W tym czasie stworzyliśmy bardzo udaną operację wirtualnego znajdowania nowego domu, wyrównując szanse dla wielu psów, które wcześniej były zaniedbywane przez potencjalne nowe rodziny. Wśród zamieszania z zeszłego roku byliśmy bardzo dumni ze sposobu, w jaki nasz zespół pokonał problemy Wyzwania, przed którymi stanęły nasze psy, aby dać z siebie wszystko.

“Pandemia pozwoliła nam wypróbować nowe rzeczy i zdobyć cenną wiedzę w celu kształtowania nowych procesów. Wraz ze zniesieniem ograniczeń będziemy kontynuować nasz udany proces wirtualnego przesiedlania, aby dopasować psy do ich nowych właścicieli. Jednak uwielbiamy być częścią społeczności lokalnej i chcą zacząć witać ludzi Z powrotem do centrum, jednocześnie nadal stawiając dobro naszych psów i personelu na pierwszym miejscu.

Członkowie lokalnej społeczności kochającej psy mogą zarezerwować miejsce do odwiedzenia centrum w jednym z naszych dni informacyjnych, które odbywają się w każdą niedzielę w godzinach 12-16. Odwiedzający będą mogli spotkać się z naszym przyjaznym personelem, zobaczyć najlepsze z Dogs Trust Ballymena, w tym nasze najnowocześniejsze hodowle i – co najważniejsze – zobaczyć wspaniałe psy spędzające czas ze swoimi opiekunami.

“Dni informacyjne nie będą skupiać się na przekierowaniu, a każdy zainteresowany zwrotem naszego psa zostanie przekierowany do domyślnego procesu przekierowania, aby rozpocząć podróż powrotną. Wierzymy, że te bardziej intymne dni informacyjne dla gości pomogą naszym psom ponownie poczuć się komfortowo w obecność członków społeczeństwa, a jednocześnie Pomóż nam zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom i gościom.

„Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować lokalnym miłośnikom psów za nieustające wsparcie i pomoc w robieniu tego, co najlepsze dla psów pod naszą opieką.

Aby umówić się na dzień informacyjny, odwiedź stronę www.dogstrust.org.uk/ourcentres Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem nowego domu, odwiedź stronę www.dogstrust.org.uk/rehoming

READ  Badanie: Tajemnicze celakanty mogą żyć 100 lat życia morskiego

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment