Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co te wyprzedaże BAYC mówią nam o stanie przestrzeni NFT

  • Przestrzeń NFT została poważnie dotknięta spadkowym trendem na rynku kryptowalut
  • Jednak ostatnia dominacja i rekordowa sprzedaż NFT BAYC dowodzą, że NFT są dalekie od zakończenia

Upadek znaczących przedsięwzięć, takich jak terra i FTX Sytuacja nie pomogła. Według niektórych wydaje się, że więcej szkód wyrządzono w przestrzeni tokenów niezamiennych (NFT), a niektórzy komentatorzy nawet deklarują koniec NFT.

Wręcz przeciwnie, jest nowoczesny Monkey Yacht Club Nuda (BAYC) Sprzedaż NFT wydaje się wskazywać na coś innego.

NFT nie żyją? Te statystyki są różne

NFT #232 Klub Bored Ape Yacht Club został sprzedany na rynku wtórnym 23 listopada za 800 ETH, czyli około 927 000 USD. Znany kolekcjoner pseudonimów Kyung Otrzymali wyróżnione zdjęcie profilowe (PFP) od Deepaka Thapliydala, dyrektora generalnego firmy Web3 Chain zajmującej się oprogramowaniem w chmurze. według Rzadkie narzędzia, Ta złocista małpa jest 324. najrzadszą spośród 10 000 NFT. Szacuje się, że mniej niż 0,5% znudzonych małp ma złote futro.

Podczas gdy ogólna sprzedaż NFT spadła, ostatnie silne sprzedaże, takie jak ta, podają w wątpliwość, czy NFT są naprawdę martwe. na rynku NFT, NFT Ethereumzwłaszcza grupa BAYC, wykazuje oznaki dominacji i utrzymania aktywności rynkowej.

Dane DappRadar otwarty że w ciągu ostatnich 24 godzin BAYC NFT przypisano ponad 2,5 miliona dolarów sprzedaży. szczupak #1268który 24 listopada został sprzedany za ponad 938 000 USD, wyprzedził BAYC nr 232. BAYC i Kryptobank Kompilacja zdominowała rankingi, przynosząc łącznie ponad pół miliona dolarów dochodu z najlepszych wskaźników sprzedaży w okresie 30 dni.

źródło: DappRadar

Odejdź od metryki Najlepsza sprzedaż i spójrz w podobny sposób na metrykę Najlepsza kolekcja otwarty Dominacja Bayca. Wolumen obrotu na Grupie BAYC wzrósł o ponad 45% w ciągu ostatnich 30 dni. W tym czasie dokonano transakcji o wartości ponad 36 milionów dolarów. Było 473 kupców i 392 sprzedaż, odpowiednio o 77 i 79 procent.

READ  Trent vs Son i Space Spurs mogą spowodować „duże problemy” w Liverpoolu - Liverpool FC

Wśród wielu kolekcji utrzymywanych przez Yuga Labs znajduje się archiwum BAYC. Laboratorium zawiera również dodatkowe grupy, takie jak grupa CryptoPunk, która zajmuje najwyższe miejsce pod względem sprzedaży i wolumenu. W rzeczywistości wydawało się jasne, że sprzedaż NFT spada, zgodnie z NonFungible Chart.

źródło: NonFungible

Powyższy wykres pokazał również, że nastąpił spadek wartości sprzedaży, a nie spadek sprzedaży NFT, co jest kolejną rzeczą, którą można wywnioskować.

Spadek był wynikiem ogólnej utraty wartości rynku kryptograficznego, co wpłynęło na popularne kryptowaluty, takie jak ETH i BTC powszechny.