Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co robić w Milwaukee w ten weekend, w tym Polish Festival

Co robić w Milwaukee w ten weekend, w tym Polish Festival

1. Polski Festiwal w Meyer Festival Park

Polish Festival powraca w ten weekend z kropkami, pierogami, degustacjami wódki, polską kulturą i nie tylko w Meyer Festival Park. Godziny pracy to południe-północ 9-10 czerwca i południe-20:00 11 czerwca. Wstęp kosztuje 5 USD od południa do 17:00 9 czerwca, 10 USD od 17:00 do północy 9 czerwca, 15 USD 10 czerwca (12 USD dla seniorów w wieku 55 lat i starszych) i 10 USD 11 czerwca. Dzieci w wieku 15 lat i młodsze wchodzą bezpłatnie pod opieką osoby dorosłej. Informacja: polishfest.org.

Powiązany:Co wiesz o Milwaukee Polish Festival, jednym z najdłużej odbywających się festiwali etnicznych w mieście

2. Festiwal Muzyki i Sztuki Ulicznej Al Jarad

Po odwołaniu przez ostatnie trzy lata, Locust Street Music and Arts Festival powraca 11 czerwca od południa do 20:00. Popularny bieg piwny na Locust Street. Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Informacja: szarańczanstreetfestival.org.

Stacje piwne są częścią cyklu podczas Riverwest Beer Run / Walk na Locust Street Music and Arts Festival.

Powiązany:Kiedy i gdzie odbędą się letnie festiwale i targi w rejonie Milwaukee w 2023 roku

3. Sommerfest w Pałacu Pabst

To nie pomyłka. Pabst Mansion świętuje muzykę i jej połączenia z historycznym centrum miasta podczas Sommerfest, od 10:00 do 17:00 od 10:00 do 16:00 11 czerwca. , będziesz mieć muzykę na żywo, napoje, gry trawnikowe, ciekawostki Pabsta i wiele więcej (oraz otworzysz ogródek piwny). Dostępne są również wycieczki do muzeów (za opłatą). Informacja: pabstmansion.com.