Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chwila z rodziną i przyjaciółmi na łodzi i uratuj wyzwoliciela, który zaginął na wiele godzin Wiadomości z USA

Wzruszający moment, w którym rodzina zaginionego redaktora znalazła żywą ukochaną osobę w wodzie, zanim ponownie się z nią połączyła, stała się wirusowa.

22-letni Dylan Gartenmeyer nie był widziany przez kilka godzin po tym, jak silny prąd zmiótł go pod falami Florydy i wyłonił się około mili dalej.

Nakręcony na łodzi pełnej jego rodziny i przyjaciół, klip wideo pokazuje, jak zauważają pana Gartenmeyera w wodzie, a ktoś krzyczy „Oto on!” , podczas gdy inny krzyczał „Dylan”, zanim inni zaczęli krzyczeć i skakać z radości.

Drugi klip, również nakręcony przez jego kuzynkę Priscillę Gartenmeier, pokazuje ludzi wyciągających ręce, aby spróbować go złapać, gdy fale szybko go zabierają.

Kilka sekund później jest w stanie przedostać się na tył łodzi i w bezpieczne miejsce, gdzie się przytula.

zdjęcie:
Pan Gartenmayer został zauważony w wodzie

Filmy stają się teraz wirusowe z milionami wyświetleń na TikTok.

Zanim zniknął, dwóch jego przyjaciół obserwowało go na łodzi w pierwotnym miejscu, w którym nurkował, obok rafy koralowej, kilka mil od Florida Keys.

Pod powierzchnią pan Gartenmayer uwalniał się na głębokości około 35 stóp, kiedy prąd zepchnął go na głębokość 150 stóp.

Powiedział, że był pod wodą przez około dwie minuty, wstrzymując oddech.

„W ten sposób zakończyłem zerwanie” – powiedział. „W zasadzie patrzyli w dół, myśląc, że straciłem przytomność z powodu braku tlenu”.

„Najstraszniejsza przejażdżka łodzią w naszym życiu”

Wszczęto alarm i jego rodzina wyruszyła na poszukiwanie go łodzią dziadka – opisaną jako „najstraszniejsza podróż w naszym życiu” – a Straż Przybrzeżna pomogła im w poszukiwaniach.

Pan Gartenmeier powiedział amerykańskiemu kanałowi informacyjnemu NBC6, że po ponownym pojawieniu się przepłynął nieco ponad milę do znaku kanału, trzymając bambus, który znalazł w wodzie.

Redaktor Rescue Dylan Gartenmeyer
zdjęcie:
Jego bliscy wyciągnęli ręce, próbując go złapać

Jego matka, Tabitha, powiedziała, że ​​podczas poszukiwań, przyjaciel jej syna Joela zauważył na wodzie niezwykły widok – boje, które wydawały się być ze sobą powiązane.

READ  Brytyjczycy stoją przed ostatecznym terminem zachowania swoich praw w pięciu krajach Unii Europejskiej | Brexit

Pan Gartenmeyer wyciął kule cumownicze i połączył je razem, tworząc prowizoryczną tratwę. Powiedział, że „skończyło się na tym, że odciął trzy z nich z rafy i zawiązał mały hamak”.

Wkrótce po zobaczeniu boi został zauważony.

„Słyszałem podskakującą za mną łódź” ​​– powiedział 22-latek. Statek, który, jak usłyszał, zmierzał w jego kierunku, był pełen członków jego rodziny.

Po wejściu na pokład został przeniesiony na łódź Straży Przybrzeżnej i zabrany na brzeg. Jego temperatura ciała była początkowo niska, ale gdy się ustabilizowała, uwolnił się już po godzinie.

„Najmądrzejszy i najbardziej doświadczony nurek, jakiego znam”.

Jego kuzynka, Priscilla Gartenmeier, opowiedziała o tym, co wydarzyło się na Facebooku.

Napisała: „Po zwołaniu rodziny wskoczyliśmy na pretendenta i odbyliśmy najbardziej przerażającą przejażdżkę łodzią w naszym życiu do jego ostatnich znanych współrzędnych.

„Bóg zdecydowanie był po naszej stronie, ponieważ gdy tylko przestaliśmy biec i zaczęliśmy szukać, prawie natychmiast zauważyliśmy Go pod dokładnymi współrzędnymi, które otrzymaliśmy”.

Dodał: „Ten drugi film był momentem, w którym go zobaczyliśmy, po prostu nie mogę przestać go oglądać.

„Jest najmądrzejszym i najbardziej doświadczonym nurkiem na wodzie, jakiego znam, przepłynął dwie mile i zanim stracił energię, złapał trzy pływaki i zbudował sobie trapez do pływania!”