Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

CHTF 2021 prezentuje wiodące rozwiązania high-tech

Shenzhen, Chiny -(drut roboczy) – 23. China High-Tech Fair (CHTF) obejmuje 16 światowej klasy powierzchni wystawienniczych, które odbywają się zarówno online, jak i na miejscu w Shenzhen Convention and Exhibition Centre. Wystawy obejmują obszary od technologii informacyjnych i ochrony środowiska po lotnictwo i inteligentne miasta, zapewniając niezrównaną okazję do zaprezentowania inspirujących produktów i usług, które integrują nowe wymagania rynku, przyszłe technologie i trendy rozwoju przemysłu.

Wystawa IT

Targi IT to największe dedykowane targi produktowe CHTF o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych, na których prezentowane są technologie, produkty i usługi IT nowej generacji. Tegoroczne targi Internet IT ma 436 wystawców, w tym krajowych i międzynarodowych gigantów, takich jak Ping An Technology, BOE Technology, Fujifilm i Seagate, które zorganizowały łącznie 835 wystaw.

Ochrona środowiska i energii

Głównym celem tegorocznych Targów Ochrony Środowiska i Energii jest osiągnięcie dwóch chińskich celów w zakresie emisji dwutlenku węgla: maksymalnej emisji dwutlenku węgla, neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla i powiązanych zastosowań, które mogą umożliwić ekologiczny rozwój i styl życia.

Budowanie innowacji w nauce i technologii

Duża wystawa poświęcona centralnemu położeniu infrastruktury i odnowy miast w chińskim 14tak Rozpoczęty w tym roku plan pięcioletni koncentruje się w tym roku na inteligentnych i ekologicznych metodach budowlanych, ekologicznych materiałach budowlanych oraz zaawansowanych technologiach i produktach budowlanych. Wśród głównych wystawców internetowych w tym roku są China Construction Science and Technology Group i Shenzhen SEZ Construction Group.

Udział międzynarodowy

Ambasada Brazylii w Chinach, Brazylijska Agencja Promocji Handlu i Inwestycji oraz rząd brazylijskiego stanu Mato Grosso wspólnie utworzyły pawilon brazylijski, natomiast Konsulat Generalny RP w Kantonie oraz przedstawicielstwo Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Chinach utworzył polski pawilon. Pawilon belgijski jest gospodarzem hub.brussels i Flanders Investment & Trade, w ramach 50tak Rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych między Chinami a Belgią w 2021 roku. Format internetowy przywitał udział największych firm, startupów i znanych uczelni z Rosji, Szwajcarii i Węgier.

READ  Po Polsce Niemcy teraz ślinią się w poszukiwaniu rosyjskiej ropy

Wirtualna wystawa i forum internetowe: https://online.chtf.com/pcen23/#/Home

Oficjalna strona internetowa: https://www.chtf.com/english/

Facebook: @CHTF Hina

LinkedIn: @Wystawa zaawansowanych technologii w Chinach