Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

CARRY LAKE ELECTION NEWS: Republikanie przysięgają, że „nie wycofam się” z wideo protestacyjnym w wyniku Mood

Kari Lake błędnie twierdzi, że rywalka Katie Dobbs nigdy nie prowadziła w wyścigu w Arizonie

Carrie Lake nie wykazywała żadnych oznak stracenia więcej niż dwa dni po wywołaniu wyścigu gubernatorskiego w Arizonie na korzyść Demokratycznej pretendentki Katie Hobbs.

Republikanin, który poparł Trumpa, w środę wieczorem udostępnił na Twitterze wideo z Tomem Petty, mówiąc: „Nie wycofam się” na różnych klipach przedstawiających ją na szlaku kampanii.

To ostatni znak, że pani Lake zakwestionuje wyniki wyborów, w których pani Hobbs odniosła zwycięstwo w poniedziałek wieczorem, zdobywając 50,4 procent głosów wobec 49,6 procent jej przeciwnika.

Lake natychmiast zaprzeczyła swojej spodziewanej porażce w jednym z najczęściej oglądanych wyścigów do przerwy w kraju, nazywając wyniki „BS” i „niewypał”.

Gdy zebrała zwolenników, aby przyłączyli się do jej wyzwania, by zwołać wyścig, we wtorek mniej niż 20 protestujących wzięło udział w demonstracji przed Kapitolem stanu Arizona.

W międzyczasie, podsumowała pani Hobbs, wyborcy wybrali „rozwiązanie naszych problemów zamiast teorii spiskowych” i „rozsądek zamiast chaosu”.

1668709814

Zwycięstwo konserwatystów w Arizonie. Szalone nie”: analitycy zastanawiają się nad stratami GOP po tym, jak Republikanie wezwali do rezygnacji przewodniczącego partii

Przewodniczący Partii Republikańskiej w Arizonie, Kelly Ward Spotyka się z wezwaniami do ustąpienia Po znaczących stratach w wyborach śródokresowych, w tym kandydat do Senatu Blake Masters i kandydatka na gubernatora Carrie Lake.

Demokratyczni kandydaci odnieśli historyczny sukces. Państwo będzie reprezentowane przez demokratycznego gubernatora i sekretarza stanu oraz dwóch demokratycznych senatorów, pokonując skrajnie prawicowych kandydatów, którzy odrzucili wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku i promowali bezpodstawne twierdzenia o procesie wyborczym.

„Hrabstwo wygrywa w Arizonie. Szalone nie.” Według Chrisa Bakerarepublikański konsultant polityczny pracujący nad wyścigami kongresowymi i legislacyjnymi w Arizonie i innych miejscach.

„Partia Republikańska w Arizonie jest teraz na rozdrożu” – powiedział Arizona Mirror. „Czy to jest kierunek, w którym chcemy podążać?”

Alexa Woodwarda17 listopada 2022 18:30

1668704694

Podobno jezioro Curry zostało zauważone w Mar-a-Lago

Były prezydent poparł panią Lake, która z całego serca przyjęła jego fałszywą narrację o sfałszowanych wyborach w 2020 r. .

Pani Lake poparła jego karierę w 2024 roku.

Alexa Woodwarda17 listopada 2022 o 17:04

1668700814

Carrie Lake odmawia ustąpienia, twierdząc, że „zepsuty system wyborczy” doprowadził do „pozbawienia praw wyborczych”

Carrie Lake powiedziała swoim zwolennikom, że „nadal jest w tej walce” i odmówiła rezygnacji z wyścigu o stanowisko gubernatora Arizony po spodziewanej porażce z Katie Hobbs.

W filmie opublikowanym w mediach społecznościowych w czwartek rano stwierdziła, że ​​„zepsuty system wyborczy” „pozbawił praw wyborczych” dziesiątki tysięcy wyborców w wyborach, w których również wygrali urzędujący, a GOP przerzucił dwa miejsca w Izbie Reprezentantów. Wszyscy byli z nią na tej samej karcie do głosowania.

Pani Lake zasadniczo powiedziała, że ​​nie zaakceptuje wyników wyborów, które przegrała, i zasugerowała swoim przeciwnikom, że „Oszukiwanie jest trudniejsze Aby to wygrać”. Tak jak Trump spędził miesiące na podważaniu procesu wyborczego przed swoją porażką i uporczywie próbował obalić wyniki, pani Lake teraz przywłaszcza sobie zarzuty o tłumienie wyborców, aby wzmocnić teorie spiskowe dotyczące jej straty.

„Badamy wszystkie możliwości naprawienia wielu krzywd, które popełniono w zeszłym tygodniu” – powiedziała.

Alexa Woodwarda17 listopada 2022, 16:00

1668699054

Za wyborami na stanowisko prokuratora generalnego stoi Munkar zaledwie 711 głosami

Kandydat demokratów Chris Mayes ma przewagę zaledwie 711 głosów w wyścigu o stanowisko prokuratora generalnego w Arizonie, gdzie republikanin Abe Hamada ma nadzieję na zwycięstwo po przegranej w całym stanie GOP.

Gdyby został wybrany, pan Hamada – lojalista Trumpa, który odmówił zaakceptowania wyniku wyborów w 2020 roku i został sprzymierzony z teoretykami spiskowymi Carrie Lake i Markiem Finchimem – byłby jednym z nielicznych republikanów w Arizonie, którzy wygraliby swoje wyścigi w tym roku rok.

Jego strata – wraz ze stratą pani Lake i Finchama – byłaby ogromnym ciosem dla fałszywej narracji Trumpa o sfałszowanych wyborach, która podsyciła wyścigi w całych Stanach Zjednoczonych.

Alexa Woodwarda17 listopada 2022 15:30

1668696718

Skargi wyborcze zalewają przesłuchanie hrabstwa Maricopa

Werbalne ataki na zarząd i prezydenta Billa Gatesa koncentrowały się głównie na kwestiach związanych z drukowaniem, które wymagały od wyborców hrabstwa umieszczenia swoich kart do głosowania w bezpiecznej 3-pudełku zaprojektowanej dokładnie dla tych scenariuszy.

Był jednak przedmiotem szeroko rozpowszechnionych dezinformacji i zarzutów o wykroczenia – w tym ze strony przewodniczącego stanowej Partii Republikańskiej i innych sojuszników Lake – pomimo wielokrotnych prób ujawnienia ich przez urzędników wyborczych i zapewnienia, że ​​​​ich głosy zostaną policzone.

Alexa Woodwarda17 listopada 2022 14:51

1668690000

ICYMI: Trump oferuje rzadkie uznanie słabych wyników Partii Republikańskiej w połowie kadencji

Dwukrotnie skazany były prezydent, który wywołał atak na Kapitol USA w celu unieważnienia wyborów w 2020 roku, przyznał we wtorek wieczorem, że partia zagłuszona fałszywymi zarzutami oszustw wyborczych nie wypadła tak dobrze w wyborach śródokresowych.

Prawie każdy kandydat, którego poparł na szczeblu stanowym w stanach, które przegrał, a następnie wyzwał, został pokonany.

Jego faworyzowani kandydaci do Senatu w Arizonie, Nevadzie i Pensylwanii również ponieśli porażkę na polu bitwy.

„Wiele krytyki dotyczy faktu, że Partia Republikańska powinna była wykonać lepszą robotę i szczerze mówiąc, wiele z tych zarzutów jest prawdziwych” – powiedział. „Jednak obywatele naszego kraju nie pojęli jeszcze pełnego zakresu i powagi bólu, którego doświadcza nasz naród, a ogólny wpływ cierpienia dopiero zaczyna być odczuwalny”.

Alexa Woodwarda17 listopada 2022 13:00

1668687904

Kari Lake przysięga „Nie wycofam się” w nastrojowym wideo

Carrie Lake dała kolejną wskazówkę, że zmierzy się z przegraną w wyborach z Katie Hobbs.

Podczas swojej kampanii popierana przez Trumpa Republikanka wielokrotnie odmawiała stwierdzenia, czy zaakceptuje wyniki, które nie zostały ogłoszone przez gubernatora Arizony.

W ciągu trzech dni, odkąd pani Hobbs ogłosiła wyścig Demokratów, Lake nie wykazała zamiaru ustąpienia, nazywając wyniki „BS” i „porażką”.

A w środę wieczorem zabrała się na Twittera, aby udostępnić nowy film, który wskazuje na oficjalną bitwę prawną o wynik.

Wideo zawiera klasyczną piosenkę Toma Petty’ego „I Won’t Back Down” oraz klipy w zwolnionym tempie przedstawiające ją na szlaku kampanii.

1668686400

ICYMI: Sąd Najwyższy odrzuca ofertę przewodniczącego Partii Republikańskiej w Arizonie, by wstrzymać zapisy rozmów telefonicznych przed komisją z 6 stycznia

Kelly Ward, przewodnicząca Partii Republikańskiej w Arizonie, której partia przegrała w wyborach w całym stanie, prawdopodobnie będzie miała zapisy jej rozmów telefonicznych w rękach komisji Izby Reprezentantów badającej atak na Kapitol Stanów Zjednoczonych.

Była jedną z tak zwanych „alternatywnych wyborców” w planie fałszywego ogłoszenia Donalda Trumpa zwycięzcą wyborów prezydenckich w 2020 r. Spisek opierał się na fałszywej teorii prawnej obejmującej listę sfałszowanych zeznań z kluczowych stanów, które fałszywie potwierdziły głosowanie w Kolegium Elektorów dla Trumpa.

W poniedziałek Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych dał komisji zielone światło na dostęp do tych akt.

Republikańscy urzędnicy w Arizonie wzywają panią Ward do rezygnacji po tym, jak partia przegrała wyścigi na gubernatora, prokuratora generalnego i Senat USA.

Alexa Woodwarda17 listopada 2022 12:00

1668682800

Były prezydent mówi, że Arizona GOP prowadziła kampanię z „tylko jadem, złością i urazą”

Partia Republikańska w Arizonie jest pod presją, by wystawić bardzo różnych kandydatów po przegranych wyścigach na gubernatora, sekretarza stanu i Senatu USA z kandydatami polegającymi na ekstremistycznej retoryce, programach antydemokratycznych i Donaldzie Trumpie.

Były szef partii państwowej 12News, stowarzyszona z Arizony, powiedziała NBC Że republikanie „zapomnieli, że jednym z zadań jest inspirowanie ludzi, uczenie ich, dlaczego wierzymy w republikańskie wartości i zasady.

„Co się dzieje, ludzie się wypalają. Kiedy masz negatywne wiadomości, ludzie się tym męczą” – powiedział Robert Graham. „To jak młodszy brat goniący za tobą każdego dnia. Wkrótce odwrócisz się i powiesz: „Wow. Nie możesz tego zrobić. I tak się stało”.

Zauważył, że Kelly Ward, obecny stanowy przewodniczący partii, który jest również objęty dochodzeniem przez Komisję Specjalną Izby Reprezentantów badającą atak na Kapitol, prowadził kampanię „tylko jad, gniew i niechęć do tego, jak było” i „nie zrobił nic, by zainspirować ludzi lub przynieść ludzie razem”.

„Tutaj przegrywasz” – powiedział Graham. „W listach nie było ciągłości. I myślę, że Kelly Ward powinna być za to odpowiedzialna.”

Alexa Woodwarda17 listopada 2022 11:00

1668679200

Aswat: „Reklama Trumpa z 2024 r. to potwierdza – jest najsłabsza i najbardziej zdesperowana w historii”


Jedynym prawdziwym talentem Trumpa jest jego umiejętność bezwstydnego identyfikowania i wykorzystywania słabości ludzi, kultur i systemów. W 2016 roku był uprzywilejowanym oszustem, który postrzegał wady Ameryki jako zwykłą broń, którą mógł wykorzystać na swoją korzyść. To było jak lustro, w którym odbijały się najgorsze wady kraju. Dopóki te wady są nadal obecne, zawsze będzie istniało środowisko, w którym Trump lub postać podobna do Trumpa będzie mogła je wykorzystać.

Alexa Woodwarda17 listopada 2022 10:00