Economy

Carolina Denhardt z Lindaburi jest starszym prelegentem Europejskiego Forum Gospodarczego w Polsce

Carolina Dehnhard, Dyrektor Zarządzający International Transactions Group w Lindabury, McCormick, Estabrook & Cooper, PC, była gościem polskiego rządu i prelegentką na ostatnim Europejskim Forum Gospodarczym w Polsce.

Jako prezes North East Polish American Chamber of Commerce, pani Dehnhardt koncentruje się na łączeniu start-upów i firm o ugruntowanej pozycji z ich odpowiednikami w Stanach Zjednoczonych i Polsce. Mówiłem o możliwościach inwestowania w Polsce przez amerykańskie firmy, a polskich firm w USA.

„Pandemia faktycznie uczyniła świat mniejszym światem” – powiedziała Carolina Denhard. „Ludzie, siedząc przed komputerami, mogli łączyć się z profesjonalistami z różnych sektorów na całym świecie, przybliżając koncepcję globalnego przenoszenia biznesu”.

Podczas konferencji pani Dunhard omówiła swoje dotychczasowe doświadczenia w promowaniu rozwoju biznesu w Korei Południowej, Hiszpanii, Irlandii i na Kubie poprzez jej przynależność do Leading Women Entrepreneurs, organizacji, która umieściła ją wśród 25 najlepszych kobiet biznesu w New Jersey. Nakreśliłem mapę drogową, którą firmy powinny podążać, aby nawiązać współpracę z profesjonalistami na całym świecie, prowadząc do rozwoju ich działalności.

Pani Dehnhard podkreśliła również znaczenie zrozumienia, że ​​prowadzenie interesów między różnymi krajami wymaga współpracy różnych zarządów, zarówno prywatnych, jak i politycznych. Jej sesja na konferencji zgromadziła profesjonalistów z Ambasady RP, polskiego rządu oraz prywatnych agencji, które odgrywają kluczową rolę w tego typu transakcjach.

Podkreśliła, że ​​w centrum zainteresowania amerykańskich firm prowadzeniem działalności w Polsce jest dostęp do środków finansowych dostępnych za pośrednictwem Unii Europejskiej. Jak skomentowała: “Zrobiliśmy wiele sposobów z podmiotami o ugruntowanej pozycji w Polsce, pełniąc rolę partnera w procesie aplikowania o finansowanie. Biorąc pod uwagę te relacje, jest to dobry moment, aby rozważyć produkcję lub sprzedaż usług lub produktów. w Polsce przez klientów z USA.”

Pod hasłem „Europa szuka przywództwa” w Karpaczu w południowo-zachodniej Polsce odbyło się XXX Forum Ekonomiczne. W wydarzeniu wzięło udział ponad 3000 osób, w tym przedstawiciele polskiego rządu oraz goście z zagranicy. Forum to największa platforma spotkań w Europie Środkowo-Wschodniej, oferująca dyskusje na temat bezpieczeństwa, perspektyw rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwań i przezwyciężania kryzysów, a także prezentację konkretnych rozwiązań.

READ  Stany Zjednoczone są największym emitentem dwutlenku węgla w historii. Gdzie stoją inne kraje?

(Odwiedzone 5 razy, 5 wizyt dzisiaj)

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment