Economy

Postępy w rozbudowie polskiego terminalu LNG

energia dzisiaj

poniedziałek, 11 października 2021, 16:00

Obraz z Shutterstock.com

Gaz-System SA informuje, że w ramach rozbudowy terminalu LNG posadowiono potężną ścianę nowego zbiornika skroplonego gazu ziemnego (LNG) – donosi portal energetyczny Offshore-Energy.

W terminalu prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu, polskiej instalacji importowej LNG, zajęło to niespełna trzy tygodnie.

Nowy czołg będzie większy od obecnego na stacji. Jego pojemność wynosi 180 000 metrów sześciennych. Łącznie wszystkie trzy obiekty pomieszczą około 500 000 metrów sześciennych LNG. Nowy zbiornik jest kluczowym elementem drugiej fazy programu rozbudowy terminalu LNG.

Pierwszy etap obejmował instalację dwóch dodatkowych jednostek SCV. Potem przyszedł drugi etap z budową trzeciego zbiornika LNG i nowego nabrzeża. Ta druga faza ma się zakończyć w grudniu 2023 roku.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który umożliwiłby im dalsze osiąganie sukcesów bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania najważniejszych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Viktor Orban kontroluje węgierskie uniwersytety

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment